Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Kruszbud-Gryf Gdów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Niegowić 62, 32-420 Gdów
Telefon:
515 274 996
E-mail:
klub@gryf.gdow.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Gminna Hala Sportowa w Gdowie, ul. Lekarska 1206, 32-420 Gdów
Prezes Klubu:
Daniel Bąk
515 274 996
klub@gryf.gdow.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Turecki
500 060 381
klub@gryf.gdow.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jarosław Turecki

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
TIBHAR SMASH 28 R
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ ***,
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2139 Arkadiusz Kołos Polska 05.01.2001 7 15 20:38
2156 Kacper Turecki Polska 05.07.2006 7 15 19:41
2141 Tomasz Zimnicki Polska 22.07.1995 5 17 13:38
6101 Mateusz Celary Polska 10.07.1995 4 8 8:16
2155 Jakub Turecki Polska 05.08.2011 0 6 0:16
2152 Izabela Perz Polska 19.02.2008 0 4 0:12
2143 Milena Gaj Polska 26.04.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-11
g. 18:30
001
1
Kruszbud-Gryf Gdów Witmar-Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 16:00
008
2
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2022-10-28
g. 19:00
024
4
KS Spektrum-Karpol Słopnice Kruszbud-Gryf Gdów 9:1 Szczegóły
2022-11-05
g. 15:00
029
5
Kruszbud-Gryf Gdów KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:8 Szczegóły
2022-11-23
g. 17:30
017
3
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Villa Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2022-12-08
g. 19:00
046
8
KS Gorce Nowy Targ Kruszbud-Gryf Gdów 9:1 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
039
7
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2022-12-17
g. 13:00
053
9
Kruszbud-Gryf Gdów LUKS Strażak Niżna Łąka 8:2 Szczegóły
2023-01-14
g. 17:00
060
10
LUKS Galux Skrzyszów Kruszbud-Gryf Gdów 8:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 14:00
036
6
KS Golden Masters Korczyna Kruszbud-Gryf Gdów 10:0 Szczegóły
2023-01-21
g. 10:00
066
11
Kruszbud-Gryf Gdów LZS Kąkolówka 6:4 Szczegóły