Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Villa Verde II Olesno
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Telefon:
509 012 877
E-mail:
karmol2@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 5, 33-210 Olesno
Prezes Klubu:
Marek Tatarczuch
602 347 795
marek.tatarczuch@villa-verde.eu
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Karmoliński
509 012 877
karmol2@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Maciej Karmoliński

Adres hali rezerwowej:
ul. Reymonta 30, 33-100 Tarnów
Rodzaj stołów:
Donic World Champion TC
Rodzaj piłek:
Joola Prime 40+***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1212 Maciej Karmoliński Polska 15.04.1990 13 7 29:16
1214 Daniel Lis Polska 17.08.1999 10 0 26:0
1218 Rafał Tatarczuch Polska 04.05.1998 9 9 25:25
1797 Aleksander Pilch Polska 05.03.2008 5 5 11:14
1216 Fidel Suravajjula Indie 11.07.2000 4 0 10:0
1208 Artur Białek Polska 28.08.1992 3 1 8:2
1211 Mateusz Gałuszka Polska 28.05.1980 1 7 3:17
1213 Adam Kieroński Polska 27.03.1969 1 1 2:2
1796 Kacper Lipowicz Polska 08.05.2008 0 2 0:6
1788 Paweł Kudła Polska 06.08.1985 0 2 0:6
1217 Marek Tatarczuch Polska 14.09.1974 0 0 0:0
1210 Sławomir Florek Polska 02.03.1977 0 0 0:0
1785 Kamil Janiszewski Polska 16.03.1997 0 0 0:0
1219 Grzegorz Włodek Polska 31.07.1985 0 0 0:0
1209 Jakub Dychtoń Polska 14.07.1980 0 0 0:0
1215 Radek Mrkvicka Czechy 31.03.1974 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-06
g. 18:30
004
1
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 2:8 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
009
2
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 6:4 Szczegóły
2022-10-29
g. 14:00
023
4
UKS Villa Verde II Olesno LZS Kąkolówka 6:4 Szczegóły
2022-11-19
g. 17:00
026
5
UKS Villa Verde II Olesno KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0:10 Szczegóły
2022-11-23
g. 17:30
017
3
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Villa Verde II Olesno 6:4 Szczegóły
2022-11-26
g. 17:30
031
6
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:00
052
9
UKS Villa Verde II Olesno KS Golden Masters Korczyna 6:4 Szczegóły
2022-12-03
g. 14:00
042
7
UKS Villa Verde II Olesno LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2023-01-08
g. 13:00
047
8
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2023-01-13
g. 16:00
057
10
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
064
11
KS Spektrum-Karpol Słopnice UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły