Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika III Rzeszów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
www: http://tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (sektor C)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko
788 151 579
karolpasko@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Karol Paśko

Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (sektor B)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash R28
Rodzaj piłek:
Victas VP40+*** White
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1070 Krzysztof Marcinowski Polska 21.07.1973 15 1 41:3
1075 Szymon Seroka Polska 30.11.2001 11 5 24:14
1083 Szymon Flaumenhaft Polska 30.09.2009 9 5 23:13
1100 Kacper Toton Polska 10.04.2008 7 9 17:24
5285 Jakub Skwierz Polska 29.04.2005 5 5 12:11
1082 Maciej Domin Polska 02.07.2005 3 1 6:2
1080 Szymon Brud Polska 24.02.2006 1 1 3:3
1094 Michał Olbrycht Polska 08.09.2004 1 1 3:3
1097 Miłosz Sawczak (j) Polska 14.04.2005 0 0 0:0
1076 Grzegorz Tomoń Polska 17.07.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-09-29
g. 17:00
005
1
LUKS Galux Skrzyszów KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:7 Szczegóły
2022-10-15
g. 13:00
011
2
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-10-22
g. 12:00
016
3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 6:4 Szczegóły
2022-10-29
g. 14:00
021
4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:5 Szczegóły
2022-11-05
g. 15:00
029
5
Kruszbud-Gryf Gdów KU AZS Politechnika III Rzeszów 2:8 Szczegóły
2022-12-07
g. 19:00
043
8
Witmar-Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2022-12-14
g. 17:30
038
7
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 4:6 Szczegóły
2022-12-17
g. 16:00
051
9
KS Spektrum-Karpol Słopnice KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2023-01-08
g. 10:00
035
6
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Kąkolówka 8:2 Szczegóły
2023-01-13
g. 16:00
057
10
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2023-01-21
g. 11:00
063
11
KS Golden Masters Korczyna KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły