Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Płomień Limanowa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Telefon:
570 570 930
E-mail:
albertgolonka76@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa
Prezes Klubu:
Albert Golonka
570 570 930
albertgolonka76@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Albert Golonka

Osoba odpowiedzialna:
Zdzisław Sułkowski
503 531 861
barbaras1966@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Reymonta 3, 34-600 Limanowa - mała sala
Rodzaj stołów:
Donic Person 25
Rodzaj piłek:
Andro, Nittaku
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2309 Bartosz Sułkowski Polska 30.03.2002 19 3 46:8
2337 Dawid Kosmal Polska 12.04.2004 18 4 47:11
2302 Albert Golonka Polska 19.09.1976 14 8 36:22
2306 Jakub Michalczyk Polska 10.02.1998 12 10 26:24
2346 Jan Syktus Polska 18.10.2007 0 0 0:0
2303 Bartłomiej Kornaś Polska 23.12.2003 0 0 0:0
2308 Wojciech Stanisz Polska 08.11.1969 0 0 0:0
2345 Karol Sułkowski Polska 20.10.2005 0 0 0:0
2305 Wojciech Kosmal Polska 14.03.1974 0 0 0:0
2330 Filip Golonka Polska 23.04.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-09
g. 11:00
009
2
UKS Villa Verde II Olesno UKS Płomień Limanowa 6:4 Szczegóły
2022-10-15
g. 19:30
003
1
UKS Płomień Limanowa KS Spektrum-Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2022-10-22
g. 15:00
015
3
KS Golden Masters Korczyna UKS Płomień Limanowa 5:5 Szczegóły
2022-10-29
g. 14:00
021
4
UKS Płomień Limanowa KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:5 Szczegóły
2022-11-19
g. 16:00
027
5
LUKS Galux Skrzyszów UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2022-11-26
g. 12:00
033
6
UKS Płomień Limanowa LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-12-10
g. 16:00
045
8
UKS Płomień Limanowa LZS Kąkolówka 10:0 Szczegóły
2022-12-11
g. 15:00
039
7
Kruszbud-Gryf Gdów UKS Płomień Limanowa 2:8 Szczegóły
2022-12-17
g. 14:00
050
9
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 4:6 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:30
055
10
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Płomień Limanowa 1:9 Szczegóły
2023-01-21
g. 16:00
062
11
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły