Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Witmar-Podwawelski Kraków
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Komandosów 21, 30-334 Kraków
Telefon:
519 116 512
E-mail:
podwawelski@rocknroll.pl
WWW:
www.rocknroll.pl
Adres hali podstawowej:
ul. Komandosów 21, Kraków
Prezes Klubu:
Alojzy Nowak
512 192 727
podwawelski@rocknroll.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Białczyk
506 734 380
bialczyk.lukasz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Białczyk

Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar 40+ SynTT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 11 22 92:18
2. UKS Płomień Limanowa 11 16 76:34
3. KU AZS Politechnika III Rzeszów 11 15 74:36
4. UKS Villa Verde II Olesno 11 14 57:53
5. KS Golden Masters Korczyna 11 12 59:51
6. KS Gorce Nowy Targ 11 12 61:49

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Spektrum-Karpol Słopnice 11 11 54:56
2. Witmar-Podwawelski Kraków 11 11 57:53
3. LUKS Galux Skrzyszów 11 9 52:58
4. Kruszbud-Gryf Gdów 11 6 30:80
5. LZS Kąkolówka 11 4 33:77
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 0 15:95

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2022/2023

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
2921 Sławomir Osika Polska 20.10.1990 16 6 41:13
2906 Łukasz Białczyk Polska 08.09.1989 16 6 34:16
2918 Tomasz Janik Polska 02.07.1979 10 11 25:30
2924 Marek Strzałka Polska 25.11.1969 4 10 9:25
2928 Karol Kaczmarczyk Polska 18.04.2011 0 0 0:0
2930 Bartłomiej Wąs Polska 14.07.2004 0 4 0:12
2914 Michał Dymek Polska 11.08.1987 0 0 0:0
2916 Rafał Gajda Polska 02.10.2000 0 4 0:12
2920 Alojzy Nowak Polska 09.10.1964 0 1 0:3
2912 Tomasz Chyc Polska 10.12.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-08
g. 16:30
007
2
Witmar-Podwawelski Kraków LZS Kąkolówka 9:1 Szczegóły
2022-10-11
g. 18:30
001
1
Kruszbud-Gryf Gdów Witmar-Podwawelski Kraków 2:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
013
3
LUKS Galux Skrzyszów Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-10-29
g. 16:30
019
4
Witmar-Podwawelski Kraków LUKS Strażak Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2022-11-05
g. 16:00
025
5
KS Spektrum-Karpol Słopnice Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły
2022-11-26
g. 17:30
031
6
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2022-12-07
g. 19:00
043
8
Witmar-Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:4 Szczegóły
2022-12-18
g. 16:00
061
11
KSTS MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno Witmar-Podwawelski Kraków 8:2 Szczegóły
2023-01-11
g. 18:30
049
9
KS Gorce Nowy Targ Witmar-Podwawelski Kraków 7:3 Szczegóły
2023-01-14
g. 16:30
055
10
Witmar-Podwawelski Kraków UKS Płomień Limanowa 1:9 Szczegóły
2023-01-22
g. 13:00
037
7
KS Golden Masters Korczyna Witmar-Podwawelski Kraków 5:5 Szczegóły