Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Brzostowianka III Brzostek
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. 20-go Czerwca 4, 39-230 Brzostek
Telefon:
504 717 412
E-mail:
jozek25@autograf.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. M.N. Mysłowskiego 11, Brzostek (Hala Sportowa im. A. Mróz-Olszewskiej w Brzostku)
Prezes Klubu:
Józef Prokuski
504 717 412
jozek25@autograf.pl
Osoba odpowiedzialna:
Tadeusz Wojdyła
693 750 230
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Król
602 742 912
stankrol@konto.pl
Adres hali rezerwowej:
ul. Szkolna 13, 39-230 Brzostek (Szkoła Podstawowa w Brzostku)
Rodzaj stołów:
Sponeta, Donic
Rodzaj piłek:
TIBAR 40+ ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus I Kolbuszowa 15 25 193:77
2. ATS BINGO Ropczyce II 15 24 164:106
3. LKS Brzostowianka III Brzostek 15 18 136:134
4. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 15 17 136:134
5. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 15 133:137
6. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15 14 143:127
7. UKS Kępa III Dębica 15 10 117:153
8. KS Głobikowa 15 5 92:178
9. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8 0 38:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9744 Bogdan Angielski Polska 08.12.1970 41 19 123:57
10217 Dariusz Kopacz Polska 18.06.1993 39 17 117:51
10218 Michał Lesiak Polska 27.04.1997 19 33 57:99
9752 Tadeusz Wojdyła Polska 04.08.1962 10 32 30:96
9746 Stanisław Król Polska 11.10.1955 7 17 21:51
9748 Józef Nykiel Polska 31.03.1958 3 3 9:9
9743 Michał Andreasik Polska 21.09.1998 0 0 0:0
Andrzej Klucznik Polska 12.11.1987 0 0 0:0
10219 Józef Piątek Polska 29.07.1984 0 0 0:0
9745 Kamil Gąsior Polska 05.09.1994 0 0 0:0
9747 Adam Michoń Polska 04.06.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
703
1
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

10
UKS Kępa III Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 5:13 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika VI Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
ATS BINGO Ropczyce II LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2022-04-26
g. 17:00

14
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VII Rzeszów 11:7 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka III Brzostek KS Głobikowa 11:7 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 8:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
708
2
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika VI Rzeszów 7:11 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
709
3
UKS Spartakus I Kolbuszowa LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
714
4
LKS Brzostowianka III Brzostek KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-12-07
g. 18:00
717
5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica 11:7 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
721
6
KS Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
726
7
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS BINGO Ropczyce II 7:11 Szczegóły
2022-02-27
g. 16:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:12 Szczegóły