Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 3
Telefon:
17 8623536
E-mail:
tptsaquarius@gmail.com
WWW:
www.facebook.com/osiedlowy-klub-kultury-rsm-akwarium
Adres hali podstawowej:
35-011 Rzeszów, ul. Pułaskiego 3
Prezes Klubu:
Zygmunt Haliniak
17 8652550
rsm@rsm.rzeszow.pl
Osoba odpowiedzialna:
Jacek Chyliński
785 622 785
tptsaquarius@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Witold Drożdż
660 700 220
witold84@o2.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Polsport Tajfun RW,
Rodzaj piłek:
GEWO SELECT PRO ***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus I Kolbuszowa 15 25 193:77
2. ATS BINGO Ropczyce II 15 24 164:106
3. LKS Brzostowianka III Brzostek 15 18 136:134
4. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 15 17 136:134
5. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 15 133:137
6. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15 14 143:127
7. UKS Kępa III Dębica 15 10 117:153
8. KS Głobikowa 15 5 92:178
9. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8 0 38:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10940 Witold Drożdż Polska 16.05.1984 35 12 105:36
10943 Zbigniew Mroczka Polska 10.12.1968 29 23 87:69
10945 Jakub Pelczarski Polska 26.06.1990 22 5 66:15
10941 Piotr Kardaś Polska 17.08.1970 12 34 36:102
10944 Łukasz Paja Polska 12.08.1996 11 11 33:33
10946 Marek Wnuk Polska 06.01.1968 7 16 21:48
10939 Jacek Chyliński Polska 01.12.1971 3 9 9:27
10942 Mariusz Kochanek Polska 18.05.1963 0 9 0:27
10947 Jan Worek Polska 10.06.1940 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
703
1
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00

10
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15:3 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

11
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów ATS BINGO Ropczyce II 8:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

12
UKS Spartakus I Kolbuszowa TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 12:6 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika VII Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 7:11 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

14
KS Głobikowa TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:12 Szczegóły
2022-05-01
g. 11:00

15
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KU AZS Politechnika V Rzeszów 4:14 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
707
2
ATS BINGO Ropczyce II TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 14:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
711
3
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów KS Głobikowa 10:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
715
4
UKS Kępa III Dębica TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
719
5
KU AZS Politechnika V Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
724
6
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Spartakus I Kolbuszowa 3:15 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
727
7
KU AZS Politechnika VI Rzeszów TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 8:10 Szczegóły
2022-02-27
g. 16:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 6:12 Szczegóły
2022-03-06
g. 11:00

9
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów UKS Kępa III Dębica 14:4 Szczegóły