Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul.O. Hieronima Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Guzik Wiesława
668 559 858
Osoba odpowiedzialna:
Kołek Filip
885 476 567
filipkolek10@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Guzik Wiesława
668 559 858
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 6 12 60:13
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 12 60:17
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:19
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 9 57:38
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 52:37
6. LUKS Burza Rogi 5 5 37:41
7. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6 4 38:50
8. SKT I LO Wiki II Sanok 6 3 36:55
9. UKS Iskra Iskrzynia 6 2 37:58
10. KTS Wola Komborska 5 1 18:49
11. LKS Strażak II Bratkówka 6 1 20:59
12. LKS Parnas Stara Wieś 6 1 20:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
9406 Filip Kołek Polska 24.09.2000 15 7 45:21
9407 Piotr Kraś Polska 29.05.1977 12 7 36:21
9401 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 11 7 33:21
9412 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 10 4 30:12
9405 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 3 0 9:0
9402 Stanisław Gerula Polska 29.09.1951 0 4 0:12
9413 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
304
1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
310
2
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
316
3
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-10-30
g. 10:00
322
4
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2021-11-11
g. 14:00
328
5
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
334
6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2021-12-17
g. 18:00
340
7
KTS Wola Komborska LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
346
8
LUKS Strażak II Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
349
9
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki I Sanok -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
356
10
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
362
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły