Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gamil.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Golcowej 456
Prezes Klubu:
Duplaga Krzysztof
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Duplaga Krzysztof
508 153 300
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Remiza OSP w Domaradzu
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
DHS 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 6 12 60:13
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 12 60:17
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:19
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 9 57:38
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 52:37
6. LUKS Burza Rogi 5 5 37:41
7. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6 4 38:50
8. SKT I LO Wiki II Sanok 6 3 36:55
9. UKS Iskra Iskrzynia 6 2 37:58
10. KTS Wola Komborska 5 1 18:49
11. LKS Strażak II Bratkówka 6 1 20:59
12. LKS Parnas Stara Wieś 6 1 20:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
1411 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 16 2 48:6
1410 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 13 3 39:9
1416 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 12 5 36:15
1412 Dawid Mikoś Polska 20.02.2001 11 5 33:15
1405 Robert Adam Polska 23.07.1978 0 0 0:0
1407 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 0 0 0:0
1413 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 0 0 0:0
1409 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-02
g. 17:00
303
1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
309
2
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 13:00
315
3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-11-20
g. 17:00
321
4
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
327
5
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
333
6
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
339
7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2021-12-11
g. 17:00
345
8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 17:00
350
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
355
10
SKT I LO Wiki I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
362
11
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły