Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak I Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Odrzykoń, Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej 1
Prezes Klubu:
Englot Jan
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Englot Bartłomiej
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Wywiórski Edward
506 305 388
edekw65@gamil.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce 48
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar *** STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 6 12 60:13
2. LKS Strażak I Bratkówka 6 12 60:17
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 12 60:19
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 6 9 57:38
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 52:37
6. LUKS Burza Rogi 5 5 37:41
7. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6 4 38:50
8. SKT I LO Wiki II Sanok 6 3 36:55
9. UKS Iskra Iskrzynia 6 2 37:58
10. KTS Wola Komborska 5 1 18:49
11. LKS Strażak II Bratkówka 6 1 20:59
12. LKS Parnas Stara Wieś 6 1 20:59

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4928 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 14 4 42:12
4920 Bartosz Mika Polska 22.09.1999 12 0 36:0
4926 Piotr Zając Polska 29.01.1988 10 4 30:12
4925 Paweł Zając Polska 11.09.1989 9 0 27:0
4914 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 8 3 24:9
4913 Kamil Czajka Polska 16.12.1997 0 1 0:3
4917 Piotr Guzek Polska 08.08.1984 0 0 0:0
4902 Joanna Boczar Polska 27.12.2006 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
302
1
KTS Wola Komborska LKS Strażak I Bratkówka 1:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
308
2
LKS Strażak I Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10:3 Szczegóły
2021-10-16
g. 16:00
314
3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
320
4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2021-10-02
g. 11:00
326
5
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-11-27
g. 17:00
332
6
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:1 Szczegóły
2021-12-04
g. 16:00
338
7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
344
8
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2021-12-18
g. 17:00
350
9
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
356
10
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
361
11
LKS Strażak I Bratkówka SKT I LO Wiki I Sanok -:- Szczegóły