Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak Sośnica
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Sośnica, ul.3-go Maja 23, 37-555 Sośnica
Telefon:
660301590
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ZS w Sośnicy (Hala Sportowa), ul.Sportowa2, Sośnica
Prezes Klubu:
Mariusz Niżnik
724111025
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Ptasznik
660301590
Osoba odpowiedzialna:
Michał Ptasznik
665 140 565
misiekptasznik100@wp.pl
Adres hali rezerwowej:
Dom Ludowy w Duńkowiczkach, Gmina Orły
Rodzaj stołów:
Bat Sport
Rodzaj piłek:
GEWO - SELECT PRO 40+
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 16 31 159:41
2. MLKS Nurt Przemyśl 16 26 152:85
3. PUKS Arka Łętownia II 16 18 121:115
4. UKS Kępa II Dębica 16 17 122:126
5. PKS KOLPING Jarosław 16 16 105:117
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 12 106:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 16 16 122:114
2. STS JORDAN w Woli Małej 16 15 126:119
3. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 16 15 123:127
4. LKS Strażak Sośnica 16 12 112:132
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 16 12 107:133
6. KS Szówsko 16 2 32:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10657 Janusz Żygała Polska 04.10.1964 25 19 75:57
10656 Jerzy Płoszczyński Polska 17.01.1972 20 18 60:54
6439 Jakub Kondrat Polska 13.05.2001 15 18 45:54
6442 Paweł Oziębło Polska 06.11.1996 15 7 45:21
6443 Zbigniew Ptasznik Polska 23.05.1968 12 32 36:96
6441 Maksymilian Mroczka Polska 17.12.1998 6 5 18:15
11887 Wojciech Jakubów Polska 03.11.1981 0 1 0:3
6437 Wiesław Bukała Polska 06.03.1978 0 4 0:12
6440 Mieczysław Krakowiak Polska 01.12.1953 0 13 0:39
6438 Dariusz Grębowicz Polska 09.09.1972 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
206
1
LKS Strażak Sośnica GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
259
10
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka Łętownia II 4:10 Szczegóły
2022-02-06
g. 11:00
265
11
STS JORDAN w Woli Małej LKS Strażak Sośnica 10:5 Szczegóły
2022-02-27
g. 11:00

12
UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00

13
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 10:4 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica KS Szówsko 10:0 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00

15
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 Szczegóły
2022-04-24
g. 11:00

16
LKS Strażak Sośnica STS JORDAN w Woli Małej 9:9 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
211
2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 7:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
214
3
LKS Strażak Sośnica LKS Brzostowianka II Brzostek 10:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
219
4
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn LKS Strażak Sośnica 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
228
5
LKS Strażak Sośnica UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 8:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
233
6
MLKS Nurt Przemyśl LKS Strażak Sośnica 10:2 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
241
7
PKS KOLPING Jarosław LKS Strażak Sośnica 10:6 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
247
8
LKS Strażak Sośnica UKS Kępa II Dębica 7:10 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
253
9
KS Szówsko LKS Strażak Sośnica 2:10 Szczegóły