Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KU AZS Politechnika IV Rzeszów
4. Liga (gr. rzeszowska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów
Telefon:
788 151 579
E-mail:
karolpasko@op.pl
WWW:
http://www.tenisstolowy.prz.edu.pl/
Adres hali podstawowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (duża hala)
Prezes Klubu:
Grzegorz Sowa
797 713 848
gsowa@prz.edu.pl
Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Tomoń
697 468 095
grzegorztomon@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Poznańska 2a, 35-959 Rzeszów (mała hala)
Rodzaj stołów:
Tibhar Smash
Rodzaj piłek:
Victas VP40+*** White
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn 5 10 50:4
2. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 6 9 56:33
3. MLKS Nurt Przemyśl 5 8 48:31
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 6 7 54:39
5. PUKS Arka Łętownia II 5 7 40:35
6. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 6 7 52:48
7. UKS Kępa II Dębica 6 7 48:46
8. LKS Strażak Sośnica 6 5 39:53
9. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4 4 28:31
10. KS Szówsko 7 2 19:60
11. PKS KOLPING Jarosław 4 0 14:40
12. STS JORDAN w Woli Małej 6 0 32:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2021/2022

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6159 Mikołaj Gerke Polska 18.05.2005 8 6 24:18
6160 Marcin Golda Polska 20.02.2006 6 1 18:3
6168 Jakub Kopeć Polska 05.09.2005 5 7 15:21
6182 Piotr Żabiński Polska 28.03.2005 4 8 12:24
6181 Karol Wrotniak Polska 02.01.2007 3 3 9:9
6165 Łucja Kobosz Polska 28.02.2011 0 0 0:0
6161 Julia Grabas Polska 23.04.2005 0 0 0:0
6176 Weronika Szczepanik Polska 26.03.2004 0 0 0:0
6162 Robert Grabas Polska 16.07.2008 0 0 0:0
6177 Jakub Świniuch Polska 28.04.2008 0 0 0:0
6153 Nikola Chyła Polska 11.04.2005 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-14
g. 11:00
205
1
STS JORDAN w Woli Małej KU AZS Politechnika IV Rzeszów 7:10 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
211
2
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Strażak Sośnica 7:10 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
216
3
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 1:10 Szczegóły
2021-12-17
g. 11:00
221
4
MLKS Nurt Przemyśl KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
229
5
KS Szówsko KU AZS Politechnika IV Rzeszów 4:10 Szczegóły
2021-12-04
g. 11:00
235
6
KU AZS Politechnika IV Rzeszów PUKS Arka Łętownia II -:- Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
238
7
KU AZS Politechnika IV Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek -:- Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
243
8
UKS ATS MixRtvAgd.pl Tyczyn KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
251
9
PKS KOLPING Jarosław KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
257
10
KU AZS Politechnika IV Rzeszów UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
263
11
GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski KU AZS Politechnika IV Rzeszów -:- Szczegóły