KS Nagórzany
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
38-505 Bukowsko, Nagórzany 5
38-505 Bukowsko, Nagórzany 5
Telefon:
500 177 871
500 177 871
E-mail:
wkotecki3@gmail.com
wkotecki3@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Szkoła Podstawowa w Nowotańcu
Prezes Klubu:
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Wojciech Kotecki
500 177 871
wkotecki3@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Kotecki
500 177 871
Wojciech Kotecki
500 177 871
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Szkoła Podstawowa w Pobiednie
Rodzaj stołów:
Andro
Andro
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
9959 | Bartosz Gołda | Polska | 27.04.1998 | 24 | 13 | 72:39 |
9964 | Paweł Motyka | Polska | 07.03.1988 | 21 | 8 | 63:24 |
10697 | Szymon Gołda | Polska | 16.01.1972 | 19 | 1 | 57:3 |
9960 | Konrad Mindur | Polska | 01.06.1994 | 17 | 8 | 51:24 |
9963 | Bogdan Szałankiewicz | Polska | 18.02.1968 | 11 | 4 | 33:12 |
9962 | Bolesław Bartkowski | Polska | 18.08.1965 | 8 | 4 | 24:12 |
9957 | Norbert Bednarczyk | Polska | 09.11.1981 | 6 | 4 | 18:12 |
9956 | Jakub Babiak | Polska | 30.01.1989 | 1 | 0 | 3:0 |
9961 | Marek Silarski | Polska | 03.02.1974 | 0 | 0 | 0:0 |
9958 | Piotr Błażejowski | Polska | 06.01.1956 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-18 g. 11:00 |
1 |
KS Nagórzany | KTS II Brzozów | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-25 g. 11:00 |
2 |
LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | KS Nagórzany | 0:10 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
3 |
KS Nagórzany | STK I LO Wiki III Sanok | 10:1 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
4 |
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne | KS Nagórzany | 3:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
5 |
KS Nagórzany | UKS Iskra II Iskrzynia | 10:3 | Szczegóły |
2020-12-13 g. 11:00 |
6 |
KTS Wola Komborska | KS Nagórzany | 7:10 | Szczegóły |
2020-12-20 g. 11:00 |
7 |
KS Nagórzany | UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne | 10:4 | Szczegóły |
2021-02-21 g. 11:00 |
8 |
KS Nagórzany | LZS Orły Temidy 1989 III Domaradz | 10:0 | Szczegóły |
2021-02-25 g. 18:00 |
9 |
KS Nagórzany | KTS GOSiR III Krościenko Wyżne | 10:0 | Szczegóły |
2021-03-07 g. 11:00 |
10 |
KTS II Brzozów | KS Nagórzany | 10:8 | Szczegóły |
2021-03-14 g. 11:00 |
11 |
STK I LO Wiki III Sanok | KS Nagórzany | 1:10 | Szczegóły |
2021-03-21 g. 11:00 |
12 |
KS Nagórzany | KTS Wola Komborska | 6:10 | Szczegóły |
2021-04-25 g. 11:00 |
14 |
UKS Iskra II Iskrzynia | KS Nagórzany | 1:10 | Szczegóły |
2021-05-02 g. 11:00 |
13 |
UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne | KS Nagórzany | 5:10 | Szczegóły |