LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Bartłomiej Englot
725 506 595
Bartłomiej Englot
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2020/2021
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Data ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
5311 | Robert Zaremba | Polska | 22.03.1989 | 35 | 23 | 105:69 |
5308 | Damian Wywiórski | Polska | 07.01.1999 | 30 | 10 | 90:30 |
5296 | Bartłomiej Englot | Polska | 03.03.1999 | 23 | 32 | 69:96 |
5305 | Wiesław Rysz | Polska | 26.09.1964 | 22 | 24 | 66:72 |
5298 | Michele Englot | Polska | 26.07.2002 | 6 | 10 | 18:30 |
5306 | Sebastian Wilk | Polska | 24.03.1995 | 5 | 1 | 15:3 |
5307 | Kamil Wiśniowski | Polska | 06.12.1997 | 2 | 0 | 6:0 |
5319 | Paweł Nowak | Polska | 29.10.2004 | 2 | 2 | 6:6 |
5303 | Wiesław Patla | Polska | 06.09.1977 | 0 | 0 | 0:0 |
5301 | Paweł Kondej | Polska | 06.12.2001 | 0 | 3 | 0:9 |
5302 | Kamil Nowak | Polska | 31.03.2000 | 0 | 0 | 0:0 |
5310 | Konrad Zaremba | Polska | 01.05.1994 | 0 | 0 | 0:0 |
5309 | Paweł Zając | Polska | 11.09.1989 | 0 | 0 | 0:0 |
5300 | Artur Kielar | Polska | 01.05.1966 | 0 | 0 | 0:0 |
5304 | Sebastian Piękoś | Polska | 05.06.1993 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2020-10-11 g. 11:00 |
1 |
LKS Błyskawica Leśniówka | LKS Strażak II Bratkówka | 2:10 | Szczegóły |
2020-10-21 g. 17:30 |
2 |
LKS Strażak II Bratkówka | LKS II Turze Pole | 10:1 | Szczegóły |
2020-10-24 g. 16:00 |
3 |
SKT I LO Wiki II Sanok | LKS Strażak II Bratkówka | 9:9 | Szczegóły |
2020-11-22 g. 11:00 |
4 |
LKS Strażak II Bratkówka | LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz | 10:1 | Szczegóły |
2020-11-29 g. 11:00 |
5 |
KTS Brzozów | LKS Strażak II Bratkówka | 5:10 | Szczegóły |
2020-12-06 g. 11:00 |
6 |
LKS Strażak II Bratkówka | LKS Parnas Stara Wieś | 10:0 | Szczegóły |
2020-12-12 g. 16:00 |
7 |
LUKS Burza Rogi | LKS Strażak II Bratkówka | 10:7 | Szczegóły |
2020-12-19 g. 11:00 |
8 |
UKS Spin Jasło | LKS Strażak II Bratkówka | 5:10 | Szczegóły |
2021-02-06 g. 15:00 |
12 |
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | LKS Strażak II Bratkówka | 10:6 | Szczegóły |
2021-02-14 g. 11:00 |
13 |
LKS Strażak II Bratkówka | UKS Olimp II Łęki Dukielskie | 10:2 | Szczegóły |
2021-02-18 g. 17:30 |
10 |
UKS Iskra Iskrzynia | LKS Strażak II Bratkówka | 10:4 | Szczegóły |
2021-02-27 g. 17:00 |
11 |
LKS Strażak II Bratkówka | LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz | 3:10 | Szczegóły |
2021-02-28 g. 11:00 |
9 |
LKS Strażak II Bratkówka | LUKS Strażak II Niżna Łąka | 8:10 | Szczegóły |
2021-03-06 g. 16:00 |
14 |
LUKS Strażak II Niżna Łąka | LKS Strażak II Bratkówka | 10:5 | Szczegóły |
2021-05-07 g. 17:00 |
20 |
LKS Strażak II Bratkówka | KTS GOSiR II Krościenko Wyżne | 9:9 | Szczegóły |
2021-05-09 g. 11:00 |
15 |
LKS Strażak II Bratkówka | SKT I LO Wiki II Sanok | 10:4 | Szczegóły |
2021-05-10 g. 18:30 |
16 |
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz | LKS Strażak II Bratkówka | 10:2 | Szczegóły |
2021-05-16 g. 11:00 |
18 |
LKS Strażak II Bratkówka | UKS Iskra Iskrzynia | 10:0 | Szczegóły |
2021-05-22 g. 15:00 |
17 |
LKS Strażak II Bratkówka | LUKS Burza Rogi | 10:7 | Szczegóły |