Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
PKS Bartek Dębowiec
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-220 Dębowiec 44
Telefon:
694 538 804
E-mail:
pks.bartek@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Dębowcu
Prezes Klubu:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
sta-mi@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Stanisław Mikołajczyk
694 538 804
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
Tibhar *** 40+ Syntt NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 16 29 154:44
2. UKS Cebulka Warzyce 15 25 134:70
3. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 14 20 115:75
4. GMKS Strzelec II Frysztak 16 20 119:85
5. PKS Bartek Dębowiec 16 12 103:129
6. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 15 12 85:115
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 15 9 88:126
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 12 7 61:105
9. LKS Strażak IV Bratkówka 15 0 40:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
8852 Stanisław Mikołajczyk Polska 08.05.1984 29 12 87:36
8853 Krzysztof Hendzel Polska 24.05.1986 29 4 87:12
8854 Piotr Podolski Polska 27.09.1972 21 32 63:96
9853 Andrzej Pietruszka Polska 29.12.1982 6 13 18:39
8857 Kacper Mlicki Polska 21.09.2008 4 20 12:60
8855 Paweł Stachacz Polska 22.06.2008 2 28 6:84
8856 Martyna Żychowska Polska 24.05.2004 0 0 0:0
8851 Kamila Juszczyk-Dziadosz Polska 12.07.1995 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2020-10-23
g. 19:00

2
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak IV Bratkówka 10:2 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
PKS Bartek Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
PKS Bartek Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Bartek Dębowiec 10:3 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:6 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek Dębowiec 10:7 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

10
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek Dębowiec 7:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LKS Strażak IV Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 5:10 Szczegóły
2021-03-10
g. 18:00

13
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek Dębowiec 10:8 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 4:10 Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

18
PKS Bartek Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły