Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak III Bratkówka
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Kamil Nowak
733 853 189
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak III Bratkówka 16 29 154:44
2. UKS Cebulka Warzyce 15 25 134:70
3. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 14 20 115:75
4. GMKS Strzelec II Frysztak 16 20 119:85
5. PKS Bartek Dębowiec 16 12 103:129
6. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 15 12 85:115
7. UKS TKKF MOSiR II Dukla 15 9 88:126
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 12 7 61:105
9. LKS Strażak IV Bratkówka 15 0 40:150

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5302 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 36 2 108:6
5319 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 29 5 87:15
5301 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 23 12 69:36
5300 Artur Kielar Polska 01.05.1966 14 2 42:6
5310 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 10 6 30:18
5298 Michele Englot Polska 26.07.2002 5 0 15:0
5321 Bartłomiej Wieszczek Polska 23.07.2003 3 8 9:24
5305 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak III Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek Dębowiec 10:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 1:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2020-10-10
g. 16:00

9
LKS Strażak III Bratkówka LKS Strażak IV Bratkówka 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LKS Strażak IV Bratkówka LKS Strażak III Bratkówka 3:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 0:10 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

13
LKS Strażak III Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00

14
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

15
PKS Bartek Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 4:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 10:1 Szczegóły
2021-05-02
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 5:10 Szczegóły
2021-04-24
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły