Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Domaradz 343
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mirosław Stankiewicz
737 168 373
mirek2_79@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Golcowa 456
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3268 Kamil Duplaga Polska 25.09.2004 40 19 120:57
3263 Tomasz Pietrasz Polska 16.03.1978 23 19 69:57
3264 Mirosław Stankiewicz Polska 10.03.1979 17 40 51:120
3256 Andrzej Bober Polska 06.09.1982 14 39 42:117
3258 Marek Dudek Polska 14.03.1974 5 12 15:36
3266 Kacper Bober Polska 20.12.2009 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz KTS Brzozów 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2020-10-09
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 4:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Błyskawica Leśniówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:30

11
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS II Turze Pole 10:8 Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00

12
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:8 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

13
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2021-05-19
g. 17:00

14
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2021-05-01
g. 17:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2021-03-21
g. 11:00

16
KTS Brzozów LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:2 Szczegóły
2021-05-03
g. 18:00

17
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2021-05-08
g. 11:00

19
UKS Spin Jasło LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8:10 Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00

20
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły