Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Błyskawica Leśniówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
667 731 025
E-mail:
dawid.korzeniowski94@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Dom Strażaka w Leśniówce
Prezes Klubu:
Bogusław Krzywda

Osoba odpowiedzialna:
Dawid Korzeniowski
601 548 327
dawid.korzeniowski94@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Premium 30
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4880 Michał Harsze Polska 28.03.1991 24 16 72:48
4878 Dawid Korzeniowski Polska 29.05.1994 18 31 54:93
4879 Sebastian Szuba Polska 09.06.1983 12 33 36:99
4881 Kamil Korzeniowski Polska 30.01.1992 3 21 9:63
4883 Piotr Rudziński Polska 19.01.1997 3 29 9:87
4882 Mariusz Rudziński Polska 22.10.1990 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00

3
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Iskra Iskrzynia 5:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:7 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LKS Błyskawica Leśniówka LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-01-24
g. 11:00

10
LKS Błyskawica Leśniówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:0 Szczegóły
2021-02-05
g. 18:00

11
KTS Brzozów LKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 16:00

13
LUKS Burza Rogi LKS Błyskawica Leśniówka 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-03-15
g. 17:30

15
LKS Błyskawica Leśniówka KTS Brzozów 2:10 Szczegóły
2021-05-04
g. 17:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-05-01
g. 16:00

17
LKS II Turze Pole LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

18
UKS Spin Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2021-04-28
g. 18:00

20
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły