Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-450 Dukla, Łęki Dukielskie 64
Telefon:
695 550 659
E-mail:
grzegorz.fruga@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala Widowiskowo Sportowa w Łękach Dukielskich
Prezes Klubu:
Wojciech Węgrzyn
695 550 659
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Ryczak
512 089 519
pietror@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Andro Magnum SC
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4210 Konrad Wickowski Polska 30.04.1998 40 15 120:45
4202 Bartosz Ryczak Polska 25.01.2001 21 23 63:69
4204 Szczepan Ryczak Polska 25.01.2001 16 27 48:81
4213 Szymon Maciejewski Polska 05.07.2006 11 21 33:63
7219 Grzegorz Cisowski Polska 16.02.1987 9 10 27:30
4203 Piotr Ryczak Polska 26.12.1972 4 20 12:60
4209 Michał Węgrzyn Polska 07.12.2000 4 9 12:27
4207 Karol Śliwiński Polska 25.09.1998 2 2 6:6
4208 Marcin Śliwiński Polska 14.01.1980 1 3 3:9
4199 Konrad Kosiba Polska 26.10.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2020-10-17
g. 15:00

2
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:8 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie SKT I LO Wiki II Sanok 6:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2021-02-13
g. 14:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS Brzozów 10:4 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza Rogi 6:10 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2021-05-01
g. 17:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 Szczegóły
2021-03-27
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2021-05-05
g. 17:00

18
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

20
KTS Brzozów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:6 Szczegóły