Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  2006
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-422 Krościenko Wyżne, ul. Sportowa 17
Telefon:
722 393 157
E-mail:
piotom1@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Krościenku Wyżnym
Prezes Klubu:
Piotr Tomoń
722 393 157
piotom1@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Piotr Tomoń
722 393 157
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
6133 Piotr Tomoń Polska 29.08.1971 40 19 120:57
6139 Paweł Czekański Polska 06.04.2005 32 27 96:81
6134 Norbert Wojtuń Polska 28.11.1997 31 6 93:18
6123 Tomasz Bargiel Polska 07.02.1988 16 34 48:102
6124 Jerzy Czekański Polska 23.01.1975 8 3 24:9
6126 Paweł Kolanko Polska 20.01.1990 5 0 15:0
6130 Grzegorz Szafran Polska 31.05.1992 4 9 12:27
6127 Katarzyna Kuliga Polska 06.11.1999 2 4 6:12
6128 Mateusz Michna Polska 09.01.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-15
g. 18:00

1
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2020-10-17
g. 16:00

2
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 15:00

3
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło 10:6 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LKS Błyskawica Leśniówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2020-12-05
g. 15:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 10:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00

7
SKT I LO Wiki II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:4 Szczegóły
2021-02-26
g. 18:00

9
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 15:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LUKS Burza Rogi KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2021-02-06
g. 15:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:30

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2021-03-13
g. 15:00

14
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-03-07
g. 13:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-03-20
g. 15:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT I LO Wiki II Sanok 10:3 Szczegóły
2021-04-24
g. 16:30

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-04-22
g. 17:30

19
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2021-05-07
g. 17:00

20
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły