Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Parnas Stara Wieś
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-200 Brzozów, ul. Rzeszowska 9
Telefon:
663 701 225
E-mail:
autobiedka@autobiedka.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starej Wsi
Prezes Klubu:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Biedka
663 701 225
autobiedka@autobiedka.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Dom Strażaka w Starej Wsi
Rodzaj stołów:
Donic, Tibhar
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3961 Dariusz Dydek Polska 31.03.1986 35 19 105:57
3966 Michał Wadas Polska 12.09.1984 28 16 84:48
3962 Jarosław Dydek Polska 06.08.1991 23 15 69:45
3960 Łukasz Biedka Polska 11.04.1980 21 32 63:96
3963 Michał Dydek Polska 02.06.1989 6 16 18:48
3964 Łukasz Gierula Polska 10.10.1989 5 8 15:24
3965 Łukasz Telesz Polska 18.01.1988 3 3 9:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-07
g. 16:00

2
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00

3
KTS Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2020-11-21
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza Rogi 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:1 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 15:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-01-30
g. 16:00

11
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2021-02-10
g. 17:00

12
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Parnas Stara Wieś 6:10 Szczegóły
2021-02-17
g. 19:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2021-03-13
g. 16:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2021-05-04
g. 17:00

16
LKS Parnas Stara Wieś LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2021-05-03
g. 18:00

17
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2021-05-15
g. 16:00

18
LKS Parnas Stara Wieś KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2021-04-25
g. 11:00

19
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2021-05-08
g. 16:00

20
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 10:8 Szczegóły