Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LKS Strażak II Bratkówka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-406 Bratkówka 167
Telefon:
886 570 391
E-mail:
daszykowski@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Ustrobnej
Prezes Klubu:
Jan Englot
886 570 391
mbjohne2003@aol.com
Osoba odpowiedzialna:
Bartłomiej Englot
725 506 595
Osoba odpowiedzialna:
Edward Wywiórski
506 305 388
edekw65@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Szkoła Podstawowa w Wojaszówce
Rodzaj stołów:
Butterfly, Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar STT NG
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
5311 Robert Zaremba Polska 22.03.1989 35 23 105:69
5308 Damian Wywiórski Polska 07.01.1999 30 10 90:30
5296 Bartłomiej Englot Polska 03.03.1999 23 32 69:96
5305 Wiesław Rysz Polska 26.09.1964 22 24 66:72
5298 Michele Englot Polska 26.07.2002 6 10 18:30
5306 Sebastian Wilk Polska 24.03.1995 5 1 15:3
5307 Kamil Wiśniowski Polska 06.12.1997 2 0 6:0
5319 Paweł Nowak Polska 29.10.2004 2 2 6:6
5303 Wiesław Patla Polska 06.09.1977 0 0 0:0
5301 Paweł Kondej Polska 06.12.2001 0 3 0:9
5302 Kamil Nowak Polska 31.03.2000 0 0 0:0
5310 Konrad Zaremba Polska 01.05.1994 0 0 0:0
5309 Paweł Zając Polska 11.09.1989 0 0 0:0
5300 Artur Kielar Polska 01.05.1966 0 0 0:0
5304 Sebastian Piękoś Polska 05.06.1993 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak II Bratkówka 2:10 Szczegóły
2020-10-21
g. 17:30

2
LKS Strażak II Bratkówka LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00

3
SKT I LO Wiki II Sanok LKS Strażak II Bratkówka 9:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
KTS Brzozów LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:0 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LUKS Burza Rogi LKS Strażak II Bratkówka 10:7 Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło LKS Strażak II Bratkówka 5:10 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-02-18
g. 17:30

10
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka 10:4 Szczegóły
2021-02-27
g. 17:00

11
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 15:00

12
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Strażak II Bratkówka 10:6 Szczegóły
2021-02-14
g. 11:00

13
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:2 Szczegóły
2021-03-06
g. 16:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-05-09
g. 11:00

15
LKS Strażak II Bratkówka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2021-05-10
g. 18:30

16
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-05-22
g. 15:00

17
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2021-05-07
g. 17:00

20
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 9:9 Szczegóły