Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LUKS Strażak II Niżna Łąka
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
38-455 Głowienka, Niżna Łąka, ul. Longawy 63
Telefon:
668 559 858
E-mail:
ciotkaw@interia.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa we Wrocance
Prezes Klubu:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Osoba odpowiedzialna:
Filip Kołek
885 476 567
filipkolek10@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wiesława Guzik
668 559 858
ciotkaw@interia.eu
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Donic
Rodzaj piłek:
Tibhar
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
4017 Zbigniew Wajda Polska 12.04.1956 49 11 147:33
4030 Konrad Hyziak Polska 05.08.1996 39 10 117:30
4024 Filip Kołek Polska 24.09.2000 39 17 117:51
4020 Sebastian Furmankiewicz Polska 06.01.1994 20 28 60:84
4021 Andrzej Sobota Polska 02.12.1966 4 0 12:0
4023 Artur Zwarycz Polska 19.10.1984 2 6 6:18
4027 Janusz Solecki Polska 30.08.1957 0 2 0:6
9997 Przemysław Gromek Polska 11.06.1983 0 7 0:21
4019 Paweł Furmankiewicz Polska 19.06.1990 0 0 0:0
4018 Konrad Szczepanik Polska 03.04.1989 0 0 0:0
4029 Piotr Zając Polska 06.11.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-11
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka 5:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2020-11-11
g. 17:00

3
LKS II Turze Pole LUKS Strażak II Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT I LO Wiki II Sanok 10:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS Brzozów 10:2 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Strażak II Niżna Łąka 2:10 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 9:9 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 11:00

10
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:5 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:30

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2021-03-06
g. 16:00

14
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:5 Szczegóły
2021-03-07
g. 13:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2021-03-27
g. 16:00

17
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2021-05-21
g. 17:00

18
LUKS Burza Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-22
g. 11:00

20
SKT I LO Wiki II Sanok LUKS Strażak II Niżna Łąka 3:10 Szczegóły