Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz
4. Liga (gr. krośnieńska)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
36-230 Domaradz 8
Telefon:
691 269 890
E-mail:
pawelek2236230@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Domaradz 343
Prezes Klubu:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Duplaga
508 153 300
krzysiek.duplaga@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Dudek
691 269 890
pawelek2236230@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Golcowa 456
Rodzaj stołów:
Donic Waldner Classic 25
Rodzaj piłek:
40+ DHS***
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 19 36 188:58
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 32 173:99
3. LUKS Burza Rogi 19 27 174:124
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 23 157:121
5. LKS Strażak II Bratkówka 19 22 153:115
6. SKT I LO Wiki II Sanok 19 20 141:147
7. UKS Iskra Iskrzynia 19 13 113:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 19 20 142:126
2. KTS Brzozów 19 19 138:133
3. LKS II Turze Pole 19 19 138:138
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 17 129:147
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 19 12 113:168
6. LKS Błyskawica Leśniówka 19 6 77:174
7. UKS Spin Jasło 19 0 56:190

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
3265 Maciej Wenc Polska 03.07.1986 50 0 150:0
3260 Krzysztof Duplaga Polska 19.12.1977 40 7 120:21
3261 Michał Kuliga Polska 30.09.1996 40 13 120:39
3259 Paweł Dudek Polska 07.03.1985 20 13 60:39
3262 Dawid Pelczar Polska 02.07.1998 3 1 9:3
3255 Robert Adam Polska 23.07.1978 1 12 3:36
3254 Marta Anioł Polska 18.02.1993 0 4 0:12
3270 Miłosz Gierlach Polska 19.08.2006 0 0 0:0
3269 Igor Gierlach Polska 02.05.2009 0 3 0:9
3257 Dariusz Dudek Polska 30.05.1969 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-10
g. 16:00

1
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Spin Jasło 10:0 Szczegóły
2020-10-17
g. 16:00

2
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 16:00

4
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2020-11-28
g. 16:00

5
LKS II Turze Pole LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-20
g. 17:00

6
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz SKT I LO Wiki II Sanok 10:2 Szczegóły
2020-10-09
g. 16:00

7
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 4:10 Szczegóły
2021-02-01
g. 18:00

8
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz KTS Brzozów 10:0 Szczegóły
2021-02-27
g. 16:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 2:10 Szczegóły
2021-01-23
g. 16:00

10
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Burza Rogi 10:6 Szczegóły
2021-02-27
g. 17:00

11
LKS Strażak II Bratkówka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-02-06
g. 16:00

12
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2021-02-13
g. 15:00

13
UKS Iskra Iskrzynia LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 7:10 Szczegóły
2021-04-19
g. 18:00

15
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz UKS Iskra Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2021-05-10
g. 18:30

16
LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz LKS Strażak II Bratkówka 10:2 Szczegóły
2021-04-24
g. 16:30

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 5:10 Szczegóły
2021-05-16
g. 11:00

18
SKT I LO Wiki II Sanok LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-17
g. 18:00

19
LUKS Strażak II Niżna Łąka LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 3:10 Szczegóły
2021-05-19
g. 18:00

20
LUKS Burza Rogi LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 10:8 Szczegóły