Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Bilut
UKS Kępa II Dębica
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 września 2007 r.
31
Występy
11
Zwycięstwa
20
Porażki
35.48%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Michał Wójcik 54 10
Kamil Tarała 40 13
Tomasz Pragłowski 35 19
Piotr Nykiel 29 17
Jakub Bilut 11 20
Mateusz Kurek 5 3

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 16 29 195:93
2. MKTS Mielec 16 28 218:70
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 22 198:90
4. ATS Bingo II Ropczyce 16 18 162:126
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 17 177:111
6. UKS II Niedźwiada Dolna 16 16 128:160
7. UKS SP Korzeniów 16 7 78:210
8. KS II Głobikowa 16 6 95:193
9. UKS Kępa III Dębica 16 1 45:243

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jakub Bilut - Norbert Gąsiorek 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
1 Jakub Bilut - Patryk Strączek 1 0:3 (3:11, 4:11, 5:11)
1 Jakub Bilut - Oskar Augustyn 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 7:11)
1 Jakub Bilut - Szymon Popiołek 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:9)
2 Józef Nykiel - Jakub Bilut 1 3:0 (11:6,11:3,11:6)
2 Tadeusz Wojdyła - Jakub Bilut 1 3:1 (7:11,11:3,11:4,11:5)
3 Jakub Bilut - Wiktor Królikowski 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
4 Tomasz Pióro - Jakub Bilut 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
6 Paweł Szymański - Jakub Bilut 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
6 Wojciech Szymański - Jakub Bilut 1 3:0 (11:2, 11:7, 13:11)
6 Piotr Żabiński - Jakub Bilut 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:5)
6 Wojciech Wszołek - Jakub Bilut 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:4)
7 Jakub Bilut - Amelia Kukla 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:6)
7 Jakub Bilut - Jakub Czajka 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:7)
7 Jakub Bilut - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
7 Jakub Bilut - Maciej Bieszczad 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
8 Mateusz Pieniążek - Jakub Bilut 1 3:2 (11:8, 9:11, 11:3, 9:11, 11:4)
8 Filip Piecuch - Jakub Bilut 1 0:3 (5:11, 3:11, 15:17)
10 Filip Tuchowski - Jakub Bilut 1 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)
10 Karol Kukla - Jakub Bilut 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
10 Amelia Kukla - Jakub Bilut 1 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 11:13)
10 Gabriela Chmiel - Jakub Bilut 1 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 12:10, 15:17)
11 Jakub Bilut - Marcin Kumięga 1 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11)
12 Oskar Augustyn - Jakub Bilut 1 3:2 (6,11, 13,11, 12,10, 4 11, 11 5)
12 Anna Gąsiorek - Jakub Bilut 1 3:0 (13 11, 9 11, 11 8, 11, 7)
12 Szymon Popiołek - Jakub Bilut 1 2:3 (11 7, 6 11 11 8 , 9 11, 8 11)
12 Kinga Strączek - Jakub Bilut 1 3:1 (11 8, 11 7, 11 13, 11 9)
15 Jakub Bilut - Julia Wiktor 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
15 Jakub Bilut - Wojciech Szymański 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
15 Jakub Bilut - Wojciech Wszołek 1 0:3 (1:11, 6:11, 7:11)
15 Jakub Bilut - Michał Frączek 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)