Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Gościński
UKS Olimp II Łęki Dukielskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 września 1996 r.
30
Występy
13
Zwycięstwa
17
Porażki
43.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT SP3 Sanok 16 32 160:57
2. LKS Strażak I Bratkówka 16 28 153:79
3. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 19 130:98
4. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 16 18 109:106
5. UKS Iskra Iskrzynia 16 17 115:114
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 12 97:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TKS Pro-Familia Wojaszówka 16 17 123:110
2. LKS Strażak II Bratkówka 16 17 107:109
3. LKS Parnas Stara Wieś 16 14 112:122
4. UKS TKKF MOSiR II Dukla 16 8 85:146
5. LUKS Burza II Rogi 16 6 69:146
6. KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 16 4 94:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dariusz Gościński - Hubert Urbański 1 3:0 (11/,7,11/5,11/3)
1 Dariusz Gościński - Krystian Frączek 1 3:1 (11/,7/11,11/6,11/7)
3 Dariusz Gościński - Mateusz Michna 1 3:2 (5:11; 4:11; 11:4; 11:6; 11:8)
3 Dariusz Gościński - Norbert Wojtuń 1 3:2 (11:9; 3:11; 4:11; 11:9; 12:10)
3 Dariusz Gościński - Piotr Tomoń 1 1:3 (15:17; 6:11; 13:11; 8:11)
5 Dariusz Gościński - Sebastian Wilk 1 0:3 (12/4,5/11,8/11)
5 Dariusz Gościński - Wojciech Czyż 1 3:2 (9/11,12/10,7/11,12/10,11/8)
5 Dariusz Gościński - Wiesław Patla 1 0:3 (3/11,5/11,10/12)
5 Dariusz Gościński - Beata Daszykowska 1 1:3 (4/11,11/6,4/11,8/11)
7 Dariusz Gościński - 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
8 Łukasz Gierula - Dariusz Gościński 1 2:3 (11:7,11:8,5:11,4:11,8:11)
8 Łukasz Biedka - Dariusz Gościński 1 2:3 (11:5,11:9,9:11,9:11,10:12)
8 Michał Kuliga - Dariusz Gościński 1 3:2 (11:8,8:11,11:5,8:11,11:6)
8 Dariusz Dydek - Dariusz Gościński 1 2:3 (10;12,11:9,9:11,11:7,8:11)
9 Dariusz Gościński - Bożena Pająk 1 3:0 (11:3,11:8,11:2)
9 Dariusz Gościński - Zbigniew Chmielowski 1 3:2 (11:7,6:11,11:5,7:11,11/7)
10 Dariusz Gościński - Zbigniew Wajda 1 1:3 (7/11,11/9,10/12,9/11)
10 Dariusz Gościński - Sebastian Furmankiewicz 1 1:3 (6/11,11/7,9/11,10/12)
10 Dariusz Gościński - Kamil Drobek 1 1:3 (6/11,11/6,7/11,6/11)
11 Sebastian Piękoś - Dariusz Gościński 1 3:0 (3, 5, 9)
11 Robert Zaremba - Dariusz Gościński 1 3:1 (-7, 5, 6, 8)
13 Henryk Furmankiewicz - Dariusz Gościński 1 0:3 (4;11.3;11.5;11)
13 Artur Zwarycz - Dariusz Gościński 1 1:3 (9;11,11;7,9;11,6;11)
13 Sebastian Furmankiewicz - Dariusz Gościński 1 3:1 (11;4,11;9,7;11.11;8)
14 Sebastian Wilk - Dariusz Gościński 1 3:0 (8, 7, 8)
14 Beata Daszykowska - Dariusz Gościński 1 3:0 (7, 5, 8)
14 Wojciech Czyż - Dariusz Gościński 1 3:1 (-7, 9, 10, 9)
16 Filip Dereń - Dariusz Gościński 1 3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 12:10)
16 Piotr Tomoń - Dariusz Gościński 1 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 12:10)
16 Mateusz Michna - Dariusz Gościński 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 10:12, 11:7)