Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Adamski
KTS Strażak Pruchnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 lipca 1989 r.
36
Występy
33
Zwycięstwa
3
Porażki
91.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 30 155:55
2. UKS Niedźwiada Dolna 16 29 157:71
3. KTS Strażak Pruchnik 16 18 125:108
4. LKS Kańczuga 16 18 118:117
5. TG Sokół Dynów 16 15 111:126
6. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 14 107:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 16 119:112
2. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 16 15 114:132
3. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 13 124:124
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 10 90:141
5. KS I Głobikowa 16 8 85:140
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 6 89:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Łukasz Adamski - Marek Padewski 1 3:0 (11:2, 12:,10, 11:9)
6 Łukasz Adamski - Jacek Szajnik 1 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:5)
6 Łukasz Adamski - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:6, 13:11)
6 Łukasz Adamski - Jarosław Drożdż 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
7 Zbigniew Jarema - Łukasz Adamski 1 2:3 (11:5,8:11,10:12,12:10,9:11)
7 Michał Świder - Łukasz Adamski 1 0:3 (3:11,9:11,6:11)
7 Adam Sawczak - Łukasz Adamski 1 0:3 (5:11,6:11,6:11)
8 Łukasz Adamski - Hubert Kośkiewicz 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:5)
8 Łukasz Adamski - Karol Wośko 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:8)
8 Łukasz Adamski - Damian Mikrut 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)
8 Łukasz Adamski - Karol Angrys 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 11:13, 6:11)
9 Jerzy Płoszczyński - Łukasz Adamski 1 0:3 (6/11,9/11,10/12)
9 Marcin Wolanin - Łukasz Adamski 1 0:3 (8/11,6/11,8/11)
10 Łukasz Adamski - Roman Szurlej 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:4)
10 Łukasz Adamski - Józef Piątek 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
10 Łukasz Adamski - Kacper Szurlej 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
11 Mateusz Pięciak - Łukasz Adamski 1 3:2 (9-11 11-9 12-10 9-11 12-10)
11 Stanisław Bać - Łukasz Adamski 1 0:3 (4-11 3-11 9-11)
11 Dominik Guzek - Łukasz Adamski 1 2:3 (11-4 6-11 8-11 11-8 10-12)
11 Michał Majcher - Łukasz Adamski 1 1:3 (6-11 12-10 6-11 5-11)
12 Łukasz Adamski - Marek Frączek 1 3:1 (12:10; 13:15, 11:7, 11:3)
12 Łukasz Adamski - Marcel Mroczka 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
12 Łukasz Adamski - Piotr Wójcik 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
12 Łukasz Adamski - Grzegorz Frączek 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
13 Łukasz Adamski - Jakub Skwierz 1 3:2 (6:11, 12:14, 11:4, 11:3, 11:7)
13 Łukasz Adamski - Kacper Toton 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:8, 11:8)
13 Łukasz Adamski - Bartosz Frączek 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
13 Łukasz Adamski - Sławomir Niemiec 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
16 Jarosław Drożdż - Łukasz Adamski 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
16 Kamil Bazan - Łukasz Adamski 1 1:3 (11:9, 1:11, 7:11, 6:11)
16 Grzegorz Galej - Łukasz Adamski 1 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 7:11)
16 Marek Padewski - Łukasz Adamski 1 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
14 Karol Angrys - Łukasz Adamski 1 0:3 (3:11, 6:11, 7:11)
14 Katarzyna Królikowska - Łukasz Adamski 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
14 Damian Mikrut - Łukasz Adamski 1 1:3 (11:3, 6:11, 6:11, 7:11)
14 Hubert Kośkiewicz - Łukasz Adamski 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)