Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Mleczko
LUKS Galux Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 lipca 1994 r.
29
Występy
11
Zwycięstwa
18
Porażki
37.93%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bartłomiej Mleczko - Paweł Bolsęga 2 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
1 Bartłomiej Mleczko - Łukasz Matusiak 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:8)
2 Krystian Gaik - Bartłomiej Mleczko 2 3:1 (11:8 6:11 11:6 11:9 )
2 Jakub Michalczyk - Bartłomiej Mleczko 2 3:2 (11:5 6:11 6:11 11:8 11:8 )
3 Bartłomiej Mleczko - Michał Majchrzak 2 2:3 (6:11, 11:7, 10:12, 11:8, 5:11)
3 Bartłomiej Mleczko - Marek Strzałka 2 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:6)
4 Łukasz Knaga - Bartłomiej Mleczko 2 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:9)
4 Wojciech Górecki - Bartłomiej Mleczko 2 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 7:11)
5 Bartłomiej Mleczko - Piotr Krukar 2 3:0 (11:5, 11:7, 13:11)
5 Bartłomiej Mleczko - Piotr Kolodczejczyk 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:8)
6 Jakub Czyszczoń - Bartłomiej Mleczko 2 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 8:11, 11:9)
6 Marek Mozdyniewicz - Bartłomiej Mleczko 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
7 Bartłomiej Mleczko - Kamil Janiszewski 2 2:3 (11:7, 5:11, 6:11, 11:3, 7:11)
8 Miłosz Misiuda - Bartłomiej Mleczko 2 1:3 (3:11, 11:9, 7:11, 7:11)
8 Bartosz Sawa - Bartłomiej Mleczko 2 1:3 (3:11, 9:11, 11:7, 9:11)
9 Bartłomiej Mleczko - Szymon Sporek 2 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 3:11)
9 Bartłomiej Mleczko - Michał Olbrycht 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
10 Dawid Pelczar - Bartłomiej Mleczko 2 1:3 (12:10, 11:13, 6:11, 6:11)
10 Kamil Klocek - Bartłomiej Mleczko 2 1:3 (11:13, 14:12, 9:11,7:11)
11 Bartłomiej Mleczko - Bogdan Maciejewski 2 0:3 (2:11, 11:13, 6:11)
11 Bartłomiej Mleczko - Sławomir Pietruszka 2 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 9:11)
12 Grzegorz Poliniewicz - Bartłomiej Mleczko 1 3:2 (8:11/16:14/11:7/8:11/11:7)
12 Jacek Flaumenhaft - Bartłomiej Mleczko 1 3:2 (15:13/11:8/9:11/9:11/11:9)
13 Bartłomiej Mleczko - Miłosz Misiuda 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:6)
13 Bartłomiej Mleczko - Dawid Kiełt 1 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
14 Bartłomiej Mleczko - Szymon Seroka 1 2:3 (11:8, 9:11, 5:11, 11:9, 15:17)
14 Bartłomiej Mleczko - Kamil Klocek 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
15 Konstyantyn Pushkarov - Bartłomiej Mleczko 1 3:0 (11:2,11:4,11:3)
15 Przemysław Błocho - Bartłomiej Mleczko 1 3:1 (17:15,5:11,11;5,11:9)