Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Galus
LUKS Galux Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 lutego 2001 r.
26
Występy
8
Zwycięstwa
18
Porażki
30.77%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 16 28 119:41
2. UKS Płomień Limanowa 16 25 92:68
3. KS Bronowianka Kraków 16 22 104:56
4. Witmar Podwawelski Kraków 16 22 103:57
5. KS Spektrum Karpol Słopnice 16 14 84:76
6. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 14 76:84

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 16 15 74:86
2. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 14 67:93
3. UKS Villa Verde II Olesno 16 14 78:82
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 16 14 80:80
5. LUKS Galux Skrzyszów 16 10 59:101
6. MLKS Nurt Przemyśl 16 0 24:136

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mateusz Galus - Paweł Obrochta 1 0:3 (8:11, 10:12, 6:11)
1 Mateusz Galus - Paweł Madzula 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:8, 11:5)
2 Jakub Michalczyk - Mateusz Galus 2 3:1 (8:11 11:8 12:10 11:5)
2 Krystian Gaik - Mateusz Galus 2 3:0 (11:6 11:7 11:9 )
3 Mateusz Galus - Marek Strzałka 2 1:3 (11:9, 11:13, 5:11, 9:11)
3 Mateusz Galus - Michał Majchrzak 2 0:3 (6:11, 7:11, 7:11)
4 Wojciech Górecki - Mateusz Galus 2 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:6)
4 Łukasz Knaga - Mateusz Galus 2 2:3 (3:11, 11:6, 11:7, 9:11, 10:12)
5 Mateusz Galus - Piotr Kolodczejczyk 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:6)
6 Marek Mozdyniewicz - Mateusz Galus 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:2)
6 Jakub Czyszczoń - Mateusz Galus 2 3:1 (11:6, 13:15, 11:4, 11:8)
7 Mateusz Galus - Konstyantyn Pushkarov 2 0:3 (6:11, 5:11, 10:12)
8 Bartosz Sawa - Mateusz Galus 2 3:2 (11:7, 11:7, 3:11, 8:11, 11:5)
8 Miłosz Misiuda - Mateusz Galus 2 3:2 (7:11, 7:11, 12:10, 11:4, 12:10)
9 Mateusz Galus - Hubert Kopczyk 2 3:0 (11:7, 11:9, 11,7)
9 Mateusz Galus - Szymon Sporek 2 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 7:11)
10 Kamil Klocek - Mateusz Galus 2 3:1 (4:11, 11:7, 11:7, 11:9)
10 Dawid Pelczar - Mateusz Galus 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:8)
11 Mateusz Galus - Sławomir Pietruszka 2 1:3 (5:11, 13:11, 2:11, 3:11)
13 Mateusz Galus - Krzysztof Borowiak 2 3:1 (11:3, 11:3, 13:15, 11:5)
13 Mateusz Galus - Bartosz Sawa 2 3:0 (14:12, 11:4, 11:7)
14 Mateusz Galus - Szymon Seroka 1 3:1 (6:11, 11:9, 12:10, 11:4)
15 Adam Kieroński - Mateusz Galus 2 3:0 (11:4,11:9,11:4)
15 Kamil Janiszewski - Mateusz Galus 2 2:3 (11;7,12;14,11:8,6:11,8:11)
16 Michał Jurczak - Mateusz Galus 1 3:0 (12:10,11:6,11:8)
16 Daniel Antosiak - Mateusz Galus 1 3:1 (11:9,7:11.11;7,11;5)