Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Łukasz
Telesz
LKS Parnas Stara Wieś
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 stycznia 1988 r.
55
Występy
32
Zwycięstwa
23
Porażki
58.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Łukasz Telesz 32 23
Michał Wadas 28 32
Łukasz Biedka 21 35
Dariusz Dydek 19 11
Łukasz Gierula 8 26
Jarosław Dydek 3 8

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 19 32 179:74
2. LKS Strażak I Bratkówka 19 30 170:92
3. LUKS Burza II Rogi 19 29 167:97
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 19 26 162:117
5. TKS Pro-Familia Wojaszówka 19 21 149:155
6. UKS TKKF MOSiR II Dukla 19 19 128:137
7. LKS Strażak II Bratkówka 19 14 130:167

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 19 20 153:131
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 19 19 147:150
3. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 19 15 133:157
4. KS I Nagórzany 19 14 131:161
5. LKS Parnas Stara Wieś 19 14 126:159
6. UKS Iskra Iskrzynia 19 10 128:163
7. UKS Spin Jasło 19 1 46:189

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Łukasz Telesz - Michał Owsianka 1 3:0 (11:5,11:8,12:10)
1 Łukasz Telesz - Dariusz Hap 1 3:0 (11:2,20:18,11:7)
2 Krystian Frączek - Łukasz Telesz 1 3:1 (7:11, 11:6, 14:12, 11:6 )
2 Szymon Maciejewski - Łukasz Telesz 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 11:9)
2 Mariusz Sporek - Łukasz Telesz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
3 Łukasz Telesz - Bartosz Mika 1 3:2 (11:5,8:11,11:13,11:5,13:11)
3 Łukasz Telesz - Paweł Zając 1 3:1 (11:9,15:13,9:11,11:6)
3 Łukasz Telesz - Dariusz Bara 1 0:3 (9:11,7:11,9:11)
5 Łukasz Telesz - Paweł Kolanko 1 0:3 (6:11,7:11,10:12)
5 Łukasz Telesz - Adrian Szczurek 1 1:3 (11:5,7:11,7:11,5:11)
5 Łukasz Telesz - Grzegorz Szafran 1 3:1 (8:11,11:9,11:6,11:9)
4 Robert Wojciechowski - Łukasz Telesz 1 2:3 (10;12, 11;7, 11;7, 11;13, 10;12)
4 Krzysztof Żyłka - Łukasz Telesz 1 3:2 (12;14, 11;4, 7;11, 13;11, 11;8)
4 Maciej Nalepka - Łukasz Telesz 1 2:3 (18;16, 7;11, 11;9, 3;11, 8;11)
4 Waldemar Kozimor - Łukasz Telesz 1 0:3 (5;11, 6;11, 6;11)
7 Łukasz Telesz - Beata Daszykowska 1 1:3 (7:11,7:11,11:7,13:15)
7 Łukasz Telesz - Sebastian Wilk 1 3:2 (9:11,11:9,11:6,6:11,11:5)
8 Michał Muszyński - Łukasz Telesz 1 3:0 (11:6,11:8,11:5)
8 Dominik Habrat - Łukasz Telesz 1 1:3 (11:13,11:8,7:11,8:11)
9 Łukasz Telesz - Łukasz Pojnar 1 1:3 (9:11,10:12,14:12,3:11)
9 Łukasz Telesz - Tomasz Wawrzkowicz 1 2:3 (7:11,11:9,8:11,11:3,8:11)
9 Łukasz Telesz - Wojciech Wulw 1 3:2 (11:7,7:11,11:7,3:11,11:8)
9 Łukasz Telesz - Marzena Musiał 1 3:1 (11:7,12:10,9:11,11:3)
11 Łukasz Telesz - Maciej Kołek 1 1:3 (7:11,8:11,11:9,9:11)
11 Łukasz Telesz - Kamil Nowak 1 3:1 (11:8,11:2,9:11,11:3)
11 Łukasz Telesz - Filip Kołek 1 3:1 (11:4,11:9,12:14,12:10)
11 Łukasz Telesz - Konrad Hyziak 1 0:3 (9:11,8:11,12:14,)
12 Janusz Żygała - Łukasz Telesz 1 3:1 (11/7,11/7,9/11,14/12)
12 Kordian Poniatowski - Łukasz Telesz 1 3:0 (11/8,11/7,11/5)
12 Andrzej Jakobik - Łukasz Telesz 1 1:3 (9/11,11/9,6/11,8/11)
12 Jerzy Płoszczyński - Łukasz Telesz 1 2:3 (11/8,6/11,9/11,11/6,8/11)
13 Łukasz Telesz - Robert Zaremba 1 2:3 (11:6,7:11,11:6,5:11,8:11)
13 Łukasz Telesz - Bartłomiej Englot 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)
13 Łukasz Telesz - Sebastian Piękoś 1 3:1 (7:11,13:11,11:1,11:7)
13 Łukasz Telesz - Dawid Bakota 1 3:1 (11:6,11:8,18:20,11:8)
14 Łukasz Telesz - Dariusz Gościński 1 2:3 (6:11,11:3,9:11,11:5,3:11)
14 Łukasz Telesz - Bartosz Ryczak 1 3:1 (8:11,11:8,11:7,11:8)
14 Łukasz Telesz - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:3,11:4,13:11)
14 Łukasz Telesz - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:7,11:6,11:9)
15 Łukasz Telesz - Zbigniew Wajda 1 1:3 (6:11,8:11,11:8,7:11)
15 Łukasz Telesz - Michał Harsze 1 3:2 (11:6,8:11,4:11,11:6,11:6)
15 Łukasz Telesz - Kamil Drobek 1 1:3 (12:10,7:11,4:11,9:11)
15 Łukasz Telesz - Artur Zwarycz 1 3:0 (11:7,11:7,11:7)
17 Łukasz Telesz - Robert Wojciechowski 1 3:1 (10:12,12:10,11:8,11:8)
17 Łukasz Telesz - Gabriel Tokarz 1 3:1 (11:8,12:10,6:11,11:6)
17 Łukasz Telesz - Konrad Mindur 1 3:0 (11:3,11:6,11:3)
17 Łukasz Telesz - Krzysztof Żyłka 1 3:2 (7:11,8:11,11:4,11:5,12:10)
20 Marzena Musiał - Łukasz Telesz 1 1:3 (11/7,9/11, 5/11, 10/12)
20 Damian Kłapkowski - Łukasz Telesz 1 1:3 (8/11, 15/13, 4/11, 3/11)
20 Tomasz Wawrzkowicz - Łukasz Telesz 1 1:3 (11/6, 2/11, 5/11, 6/11)
20 Łukasz Pojnar - Łukasz Telesz 1 3:0 (11/3, 11/6, 11/6)
16 Łukasz Telesz - Jerzy Płoszczyński 1 3:1 (9:11,11:4,11:7,11:7)
16 Łukasz Telesz - Andrzej Jakobik 1 1:3 (9:11,11:4,10:12,9:11)
16 Łukasz Telesz - Marcin Wolanin 1 3:0 (11:4,11:6,11:9)
16 Łukasz Telesz - Janusz Żygała 1 2:3 (9:11,11:8,11:3,9:11,9:11)