Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Józef
Kołodziej
UKS SP Nr 1 Leżajsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 stycznia 1968 r.
42
Występy
24
Zwycięstwa
18
Porażki
57.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Józef Kołodziej - Marek Frączek 1 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11)
1 Józef Kołodziej - Daniel Ślęk 1 2:3 (11:3, 6:11, 11:4, 8:11, 8:11)
1 Józef Kołodziej - Grzegorz Frączek 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 8:11)
3 Józef Kołodziej - Adrian Wilisowski 1 3:2 (12:10, 9:11, 15:13, 12:14, 11:6)
3 Józef Kołodziej - Adam Michoń 1 3:2 (11:5, 10:12, 7:11, 14:12, 11:5)
3 Józef Kołodziej - Józef Piątek 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
3 Józef Kołodziej - Michał Urban 1 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 10:12)
4 Gracjan Nowak - Józef Kołodziej 1 1:3 (12/10,5/11,9/11,9/11)
4 Damian Bilski - Józef Kołodziej 1 1:3 (7/11,6/11,12/10,9/11)
4 Wojciech Konkol - Józef Kołodziej 1 1:3 (7/11,11/9,7/11,8/11)
4 Grzegorz Cukierda - Józef Kołodziej 1 3:1 (11/7,11/1,7/11,12/10)
6 Marcin Kleszcz - Józef Kołodziej 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:4, 10:12, 11:7)
6 Dariusz Szukała - Józef Kołodziej 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
6 Grzegorz Papiernik - Józef Kołodziej 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
2 Dominik Guzek - Józef Kołodziej 1 3:1 (11-7 11-6 4-11 11-6 )
2 Mateusz Chwaszcz - Józef Kołodziej 1 2:3 (9-11 8-11 11-8 11-8 9-11 )
2 Stanisław Bać - Józef Kołodziej 1 0:3 (7-11 4-11 8-11 )
2 Mateusz Pięciak - Józef Kołodziej 1 3:0 (11-6 11-5 11-6 )
7 Jarosław Drożdż - Józef Kołodziej 1 2:3 (11:3, 6:11, 11:9, 5:11, 11:13)
7 Marek Padewski - Józef Kołodziej 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 8:11)
7 Grzegorz Galej - Józef Kołodziej 1 3:0 (11:4, 14:12, 13:11)
8 Józef Kołodziej - Dawid Jadam 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
8 Józef Kołodziej - Szymon Brud 1 3:2 (4:11, 13:15, 11:6, 11:8, 11:6)
8 Józef Kołodziej - Dawid Szczygieł 1 2:3 (14:12, 11:7, 5:11, 8:11, 5:11)
8 Józef Kołodziej - Mateusz Nosal 1 3:0 (11:1, 11:1, 11:5)
9 Aleksander Serafin - Józef Kołodziej 1 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11)
9 Dawid Piorun - Józef Kołodziej 1 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 7:11)
9 Walenty Plis - Józef Kołodziej 1 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
9 Jacek Stadnicki - Józef Kołodziej 1 0:3 (9:11, 10:12, 13:15)
10 Józef Kołodziej - Michał Świder 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:3)
10 Józef Kołodziej - Adam Sawczak 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:6)
10 Józef Kołodziej - Vladyslav Guryankin 1 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 14:12)
11 Józef Kołodziej - Marek Kochmański 1 3:2 (11:9, 11:6, 5:11, 5:11)
11 Józef Kołodziej - Dawid Zawiślak 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:6, 8:11, 11:7)
11 Józef Kołodziej - Aleksander Zawiślak 1 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 5:11)
11 Józef Kołodziej - Hubert Kośkiewicz 1 3:1 (6:11, 11:4, 11:5, 11:5)
14 Józef Kołodziej - Jarosław Drożdż 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
14 Józef Kołodziej - Grzegorz Galej 1 2:3 (13:11, 6:11, 11:9, 8:11, 9:11)
14 Józef Kołodziej - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:7, 2:11, 12:10, 4:11, 12:10)
16 Józef Kołodziej - Gracjan Nowak 1 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 9:11, 2:11)
16 Józef Kołodziej - Karol Wania 1 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 6:11)
16 Józef Kołodziej - Damian Bilski 1 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)