Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Ruta
STS Jordan Wola Mała
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 lutego 1962 r.
41
Występy
16
Zwycięstwa
25
Porażki
39.02%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 10 19 131:49
2. LKS Szarotka Rogóżno 9 15 92:70
3. KTS Strażak Pruchnik 10 14 114:66
4. LZS II Kąkolówka 11 9 93:105
5. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10 8 77:103
6. LKS Strażak Sośnica 9 5 58:104
7. STS Jordan Wola Mała 11 0 65:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Andrzej Ruta - Wiesław Bukała 1 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:5, 6:11)
1 Andrzej Ruta - Zbigniew Ptasznik 1 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 7:11, 8:11)
1 Andrzej Ruta - Ryszard Zaworski 1 1:3 (7 11:4, 6:11:11, 11:13,)
2 Adam Sawczak - Andrzej Ruta 1 3:0 (11:8,11:7 ,11:9)
2 Dariusz Karnas - Andrzej Ruta 1 3:0 (11:4,11:5,11:3)
2 Karol Barański - Andrzej Ruta 1 3:0 (12:10,13:11,13:11)
2 Michał Świder - Andrzej Ruta 1 2:3 (9:11,12:10,12:10,6:11,10:12)
4 Andrzej Ruta - Stanisław Marszał 1 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:9)
4 Andrzej Ruta - Robert Domka 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
4 Andrzej Ruta - Bogdan Prajs 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
4 Andrzej Ruta - Paweł Stącel 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)
5 Marcin Rostecki - Andrzej Ruta 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:4, 6:11, 3:11)
5 Gracjan Dziukiewicz - Andrzej Ruta 1 3:2 (11:1, 9:11, 11:6, 12:14, 11:8)
5 Wojciech Olejarz - Andrzej Ruta 1 3:2 (12:14, 11:8, 11:7, 7:11, 11:9)
5 Hubert Szkoła - Andrzej Ruta 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
6 Piotr Cygan - Andrzej Ruta 1 2:3 (12:10.7:11.3;11.14:12.8:11.)
6 Natalia Hadała - Andrzej Ruta 1 3:2 (11:6.11:7.7:11.8;11.11:5.)
6 Krzysztof Skiba - Andrzej Ruta 1 0:3 (8;11.9:11.9:11.)
6 Dominika Szozda - Andrzej Ruta 1 3:1 (11:8.11;7.8:11.11:7.)
7 Andrzej Ruta - Kamil Bazan 1 1:3 (3:11, 10:12, 11:5, 1:11)
7 Andrzej Ruta - Wiesław Sura 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
7 Andrzej Ruta - Anna Podstawska 1 3:2 (6:11, 11:9, 6:11, 12:10, 11:5)
7 Andrzej Ruta - Marian Oczoś 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:2, 11:8)
8 Robert Domka - Andrzej Ruta 1 2:3 (8:11, 13:11, 11:2, 10:12, 6:11, )
8 Bogdan Prajs - Andrzej Ruta 1 3:1 (9:11, 16:14, 11:5, 11:9, )
8 Paweł Stącel - Andrzej Ruta 1 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 4:11, )
8 Stanisław Marszał - Andrzej Ruta 1 1:3 (11:3, 8:11, 3:11, 9:11, )
9 Andrzej Ruta - Dariusz Karnas 1 2:3 (4:11, 12:10, 12:10, 9:11, 11:13)
9 Andrzej Ruta - Henryk Sawczak 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
9 Andrzej Ruta - Michał Świder 1 2:3 (11:1, 6:11, 5:11, 11:9, 9:11)
9 Andrzej Ruta - Adam Sawczak 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
10 Kamil Bazan - Andrzej Ruta 1 3:1 (11:5,11:6,9:11,11:8)
10 Anna Podstawska - Andrzej Ruta 1 3:1 (11:8,11:6,7:11,11:6)
10 Grzegorz Pałys - Andrzej Ruta 1 1:3 (7:11,9:11,11:8,9:11)
10 Marian Oczoś - Andrzej Ruta 1 1:3 (11:9,7:11,9:11,6:11)
11 Andrzej Ruta - Stanisław Szkoła 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
11 Andrzej Ruta - Marcin Rostecki 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 6:11)
11 Andrzej Ruta - Wojciech Olejarz 1 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 8:11)
11 Andrzej Ruta - Hubert Szkoła 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 7:11)
14 Andrzej Ruta - Piotr Cygan 1 2:3 (11:6, 11:9, 8:11, 9:11, 15:17)
14 Andrzej Ruta - Krzysztof Skiba 1 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 10:12)