Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Hubert
Szkoła
KTS Strażak Pruchnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 czerwca 1998 r.
48
Występy
43
Zwycięstwa
5
Porażki
89.58%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 12 21 151:65
2. LKS Szarotka Rogóżno 12 19 120:96
3. KTS Strażak Pruchnik 12 18 137:79
4. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12 9 92:124
5. LZS II Kąkolówka 12 9 101:115
6. LKS Strażak Sośnica 12 8 85:131
7. STS Jordan Wola Mała 12 0 70:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Paweł Pawełek - Hubert Szkoła 1 0:3 (6:11,5:11,5:11)
2 Wiesław Sura - Hubert Szkoła 1 3:1 (15:13,7:11,11:7,11:8)
2 Grzegorz Pałys - Hubert Szkoła 1 0:3 (8:11,7:11,5:11)
2 Marian Oczoś - Hubert Szkoła 1 1:3 (3:11,11:9,1:11,7:11)
3 Hubert Szkoła - Stanisław Marszał 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:7)
3 Hubert Szkoła - Robert Domka 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:7, 9:11, 11:5)
3 Hubert Szkoła - Bogdan Prajs 1 3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 11:7)
3 Hubert Szkoła - Paweł Stącel 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6)
4 Paweł Jasiewicz - Hubert Szkoła 1 1:3 (2:11, 6:11, 11:8, 5:11)
4 Wiesław Bukała - Hubert Szkoła 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
4 Zbigniew Ptasznik - Hubert Szkoła 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
4 Andrzej Koba - Hubert Szkoła 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 8:11)
5 Hubert Szkoła - Patryk Międlar 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:8, 11:6)
5 Hubert Szkoła - Stanisław Międlar 1 3:1 (1:11, 16:14, 13:11, 11:5)
5 Hubert Szkoła - Arkadiusz Nowiński 1 3:2 (11:5, 8:11, 9:11, 11:6, 11:8)
5 Hubert Szkoła - Andrzej Ruta 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
6 Dariusz Karnas - Hubert Szkoła 1 3:1 (11:8,6:11,11:6,11:8)
6 Michał Świder - Hubert Szkoła 1 0:3 (7:11,5:11,8:11)
6 Adam Sawczak - Hubert Szkoła 1 3:2 (11:4,2:11,11:7,5:11,11:5)
6 Karol Barański - Hubert Szkoła 1 3:2 (6:11,9:11,13:11,11:8,11:8)
7 Hubert Szkoła - Krzysztof Skiba 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:3, 11:5)
7 Hubert Szkoła - Natalia Hadała 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
7 Hubert Szkoła - Piotr Cygan 1 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:5)
7 Hubert Szkoła - Emilia Skiba 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:5)
8 Hubert Szkoła - Zbigniew Ptasznik 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:9)
8 Hubert Szkoła - Tomasz Zaworski 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
8 Hubert Szkoła - Paweł Jasiewicz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:9)
8 Hubert Szkoła - Andrzej Koba 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:6)
9 Kamila Początek - Hubert Szkoła 1 0:3 (5:11.9:11.6:11.)
9 Piotr Cygan - Hubert Szkoła 1 1:3 (7:11.8:11.11:9.8:11.)
9 Dominika Szozda - Hubert Szkoła 1 0:3 (8:11.8:11.3:11.)
9 Gabriela Hadała - Hubert Szkoła 1 1:3 (8:11.14:12.8:11.8:11.)
10 Robert Domka - Hubert Szkoła 1 0:3 (10;12, 6:11, 9:11, )
10 Paweł Stącel - Hubert Szkoła 1 0:3 (10:12, 10:12, 6:11, )
10 Stanisław Marszał - Hubert Szkoła 1 0:3 (9:11, 3:11, 6:11, )
10 Bogdan Prajs - Hubert Szkoła 1 2:3 (13:11, 10:12, 9:11, 11:9, 8:11, )
11 Arkadiusz Nowiński - Hubert Szkoła 1 1:3 (9:11, 1:11, 11:9, 9:11)
11 Wacław Ruta - Hubert Szkoła 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
11 Damian Nowiński - Hubert Szkoła 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11)
11 Andrzej Ruta - Hubert Szkoła 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 7:11)
12 Hubert Szkoła - Wiesław Sura 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
12 Hubert Szkoła - Marian Oczoś 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
12 Hubert Szkoła - Kamil Bazan 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:3, 11:13)
12 Hubert Szkoła - Paweł Pawełek 1 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:7)
13 Hubert Szkoła - Michał Świder 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
13 Hubert Szkoła - Adam Sawczak 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 12:10)
13 Hubert Szkoła - Karol Barański 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:2)
13 Hubert Szkoła - Dariusz Karnas 1 3:2 (8:11, 11:9, 13:11, 10:12, 11:4)