Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kielar
LKS Darowice-Koniuszki
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 maja 1976 r.
20
Występy
1
Zwycięstwa
19
Porażki
5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu

Imię i nazwisko Z P
Wojciech Jakubów 20 36
Paweł Wohner 19 13
Łukasz Kielar 12 44
Paweł Głuszyk 9 31
Jarosław Malarczyk 3 17
Robert Kielar 1 19

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Mateusz Lis - Robert Kielar 1 1:3 (6:11; 11:6; 2:11; 6:11)
4 Walenty Plis - Robert Kielar 1 3:0 (11:8; 11:4; 11:5)
4 Jacek Stadnicki - Robert Kielar 1 3:0 (11:5; 11:2; 11:6)
4 Jan Wąsik - Robert Kielar 1 3:0 (11:9; 11:8; 11:9)
1 Robert Kielar - Mateusz Pięciak 1 1:3 (3-11, 4-11, 11-8, 4-11)
1 Robert Kielar - Dominik Guzek 1 0:3 (8-11, 8-11, 7-11)
7 Robert Kielar - Dariusz Szukała 1 0:3 (6-11, 4-11, 9-11)
7 Robert Kielar - Marcin Kleszcz 1 1:3 (11, 1-11, 2-11, 2-11)
8 Michał Klocek - Robert Kielar 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
8 Łukasz Madej - Robert Kielar 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
8 Grzegorz Rurak - Robert Kielar 1 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:9)
8 Dominik Stańko - Robert Kielar 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
13 Grzegorz Burek - Robert Kielar 1 3:2 (11:8, 7:11, 9:11, 11:8, 11:6)
13 Paweł Kida - Robert Kielar 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
13 Krzysztof Klocek - Robert Kielar 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
13 Wiesław Urbanik - Robert Kielar 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
15 Andrzej Wilk - Robert Kielar 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
15 Marek Bal - Robert Kielar 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
15 Bartłomiej Rogala - Robert Kielar 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:8)
15 Tadeusz Grys - Robert Kielar 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)