Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Miłosz
Misiuda
KU AZS Politechnika V Rzeszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 września 2003 r.
31
Występy
19
Zwycięstwa
12
Porażki
61.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Tadeusz Grys - Miłosz Misiuda 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
1 Dariusz Bronhard - Miłosz Misiuda 1 0:3 (3:11, 10:12, 5:11)
1 Wiesław Kluz - Miłosz Misiuda 1 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
1 Mariusz Kołaczko - Miłosz Misiuda 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
2 Miłosz Misiuda - Adam Michoń 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
2 Miłosz Misiuda - Józef Piątek 1 3:0 (14:12, 11:5, 13:11)
9 Jakub Jamrozik - Miłosz Misiuda 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:8)
9 Marek Padewski - Miłosz Misiuda 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
9 Jacek Szajnik - Miłosz Misiuda 1 2:3 (8:11,11:8, 11:7, 6:11, 9:11)
9 Grzegorz Galej - Miłosz Misiuda 1 3:2 (11:2, 9:11, 11:2, 5:11, 12:10)
11 Miłosz Misiuda - Grzegorz Burek 1 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
11 Miłosz Misiuda - Paweł Kida 1 0:3 (12:14, 8:11, 7:11)
11 Miłosz Misiuda - Krzysztof Klocek 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 10:12, 10:12)
11 Miłosz Misiuda - Wiesław Urbanik 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
14 Adam Michoń - Miłosz Misiuda 1 0:3 (7:11,9:11,8:11)
14 Michał Andreasik - Miłosz Misiuda 1 3:0 (12:10,11:7,11:2)
14 Józef Piątek - Miłosz Misiuda 1 0:3 (10:12,4:11,8:11)
13 Krystian Krawczyk - Miłosz Misiuda 1 1:3 (12:10, 9:11, 5:11, 10:12)
13 Marcin Kleszcz - Miłosz Misiuda 1 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
12 Mateusz Pięciak - Miłosz Misiuda 1 3:0 (11-6 11-8 13-11 )
12 Stanisław Bać - Miłosz Misiuda 1 0:3 (9-11 4-11 8-11 )
12 Dominik Guzek - Miłosz Misiuda 1 2:3 (7-11 11-8 11-5 6-11 9-11 )
12 Mateusz Chwaszcz - Miłosz Misiuda 1 2:3 (9-11 11-6 11-5 9-11 12-14 )
15 Miłosz Misiuda - Daniel Ślęk 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
15 Miłosz Misiuda - Grzegorz Cukierda 1 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 8:11)
15 Miłosz Misiuda - Piotr Wójcik 1 3:1 (12:10, 11:4, 9:11, 11:5)
15 Miłosz Misiuda - Patryk Kubicki 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:6)
16 Miłosz Misiuda - Łukasz Madej 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
16 Miłosz Misiuda - Jerzy Baran 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
16 Miłosz Misiuda - Dominik Stańko 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:6, 6:11, 11:4)
16 Miłosz Misiuda - Michał Klocek 1 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 7:11)