Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Michał
Urban
LKS Brzostowianka II Brzostek
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 kwietnia 1999 r.
42
Występy
15
Zwycięstwa
27
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2016/2017

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michał Urban - Paweł Włodyka 1 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
1 Michał Urban - Bartosz Majcher 1 0:3 (6:11, 3:11,5:11)
1 Michał Urban - Tomasz Frydrych 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
1 Michał Urban - Robert Rec 1 3:2 (12:10, 11:13, 11:9, 9:11, 11:9)
2 Szymon Sporek - Michał Urban 1 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:4)
2 Michał Olbrycht - Michał Urban 1 3:2 (6:11, 7:11, 11:5, 11:5, 11:1)
3 Michał Urban - Robert Wróbel 1 2:3 (8;11,7;11,11;9,11;7,3;11)
3 Michał Urban - Wojciech Czyż 1 0:3 (7;11,7;11,11;8,7;11)
4 Maksymilian Miłoś - Michał Urban 1 3:0 (11:8,11:9,11:6)
4 Arkadiusz Biestek - Michał Urban 1 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:7)
5 Michał Urban - Adam Piekarczyk 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
5 Michał Urban - Kazimierz Andreasik 1 2:3 (12:10, 9:11, 11:3, 7:11, 6:11)
5 Michał Urban - Józef Prokuski 1 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 6:11)
5 Michał Urban - Grzegorz Papiernik 1 2:3 (11:9, 7:11, 11:9, 8:11, 4:11)
6 Karol Angrys - Michał Urban 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:7)
6 Kamil Pierzycki - Michał Urban 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:3, 11;9)
7 Michał Urban - Norbert Wojtuń 1 2:3 (11:13, 12:10, 11:8, 6:11, 7:11)
7 Michał Urban - Piotr Kolodczejczyk 1 1:3 (11:7, 12:14, 8:11, 8:11)
8 Bartłomiej Wiśniewski - Michał Urban 1 3:1 (11/6,11/9,7/11,11/4)
8 Jacek Stasz - Michał Urban 1 3:1 (7/11,11/3,11/9,11/4)
9 Michał Urban - Bogdan Maciejewski 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
9 Michał Urban - Paweł Furmankiewicz 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:13)
10 Grzegorz Sobkowicz - Michał Urban 1 3:2 (11:7.9:11.9:11.11:8.11:9.)
10 Janusz Sobkowicz - Michał Urban 1 2:3 (9;11.11:5.11:7.8:11.9:11.)
11 Wojciech Konkol - Michał Urban 1 1:3 (11/9,5/11,7/11,4/11)
11 Gracjan Nowak - Michał Urban 1 0:3 (6/11,7/11,2/11)
11 Jarosław Drożdż - Michał Urban 1 3:0 (11/5,11/3,11/6)
11 Tomasz Tondera - Michał Urban 1 0:3 (7/11,5/11,3/11)
12 Michał Urban - Janusz Sobkowicz 1 3:2 (11:9,11:9,8:11,9:11,11:9)
12 Michał Urban - Wojciech Kruczek 1 1:3 (11:8,8:11,9:11,11:13)
14 Michał Urban - Szymon Brud 1 3:0 (11:9,11:5,11:8)
14 Michał Urban - Kamil Pierzycki 1 2:3 (8:11,11:7,11:7,10:12,11:13)
14 Michał Urban - Karol Angrys 1 2:3 (11:9,11:8,9:11,9:11,7:11)
15 Michał Urban - Arkadiusz Biestek 1 2:3 (11:9,7:11,11:9,10:12,5:11)
15 Michał Urban - Dariusz Drożdż 1 0:3 (9:11,8:11,10:12)
13 Robert Wróbel - Michał Urban 1 3:0 (12:10,11:8,11:8)
13 Daniel Kmieć - Michał Urban 1 0:3 (3:11,3:11,4:11)
13 Kacper Hejnar - Michał Urban 1 0:3 (3:11,4:11,4:11)
16 Michał Urban - Gracjan Nowak 1 3:2 (10:12,11:7,7:11,11:6,11:9)
16 Michał Urban - Wojciech Konkol 1 3:0 (11:6,11:7,11:7)
16 Michał Urban - Tomasz Tondera 1 3:0 (11:8,11:8,11:6)
16 Michał Urban - Jakub Paśko 1 3:0 (11:6,11:4,11:7)