Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Miłosz
Lubera
UKS Sokół Pełkinie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 listopada -0001 r.
45
Występy
9
Zwycięstwa
36
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLKS Nurt II Przemyśl 14 28 139:29
2. MLKS Nurt III Przemyśl 14 23 126:61
3. KTS Strażak Pruchnik 14 16 113:96
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 14 15 104:86
5. TG Sokół Dynów 14 15 93:95
6. UMKS Dubiecko 14 6 53:124
7. UKS Sokół Pełkinie 14 5 77:124
8. LKS Strażak Sośnica 14 4 38:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2013/2014

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wiesław Sura - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:9)
3 Marian Oczoś - Miłosz Lubera 1 3:0 (14:2, 11:8, 11:6)
3 Marek Padewski - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
3 Grzegorz Galej - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:6, 11:0, 11:3)
2 Miłosz Lubera - Dariusz Karnas 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
2 Miłosz Lubera - Jacek Szajnik 1 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
2 Miłosz Lubera - Michał Świder 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
2 Miłosz Lubera - Henryk Sawczak 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
1 Monika Antosiak - Miłosz Lubera 1 3:2 (11:5 5:11 7:11 11:3 15:13)
1 Radosław Grzegorzak - Miłosz Lubera 1 3:1 (11:8 11:7 9:11 11:7)
1 Adam Sowula - Miłosz Lubera 1 2:3 (9:11 7:11 11:8 11:7 7:11)
4 Miłosz Lubera - Wojciech Kiczor 1 0:3 (6:11,4:11,8:11)
4 Miłosz Lubera - Piotr Partyka 1 1:3 (6:11,0:11,11:8,8:11)
4 Miłosz Lubera - Paweł Wohner 1 0:3 (9:11,8:11,9:11)
5 Miłosz Lubera - Olaf Krzysik 1 3:1 (11:7,11:7,12:14,11:9)
5 Miłosz Lubera - Dominik Miśków 1 0:3 (8:11,4:11,3:11)
5 Miłosz Lubera - Krystian Czekański 1 0:3 (4:11,5:11,9:11)
5 Miłosz Lubera - Zdzisław Bodnar 1 0:3 (3:11,3:11,4:11)
6 Tomasz Zaworski - Miłosz Lubera 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:4)
6 Bartosz Krajcarski - Miłosz Lubera 1 3:1 (11:5, 9:11, 14:12, 17:15)
6 Ryszard Zaworski - Miłosz Lubera 1 3:1 (11:6, 9:11 11:6, 11:7)
6 Zbigniew Ptasznik - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
7 Gracjan Dziukiewicz - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:4)
7 Hubert Szkoła - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:7, 11:2, 12:10)
7 Maciej Olejarz - Miłosz Lubera 1 1:3 (11:9, 5:11, 3:11, 5:11)
8 Piotr Partyka - Miłosz Lubera 1 3:1 (11/9,6/11,11/6,11/7)
8 Wojciech Kiczor - Miłosz Lubera 1 3:0 (11/7,11/3,11/7)
8 Paweł Wohner - Miłosz Lubera 1 3:0 (11/2,11/3,11/1)
9 Oskar Krzysik - Miłosz Lubera 1 3:2 (9/11, 12/10, 11/8, 3/11, 11/8)
9 Justyna Sas - Miłosz Lubera 1 3:1 (11/8, 12/10, 6/11, 12/10)
9 Dominik Miśków - Miłosz Lubera 1 3:0 (11/7, 11/8, 11/6)
10 Jacek Szajnik - Miłosz Lubera 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
10 Adam Sawczak - Miłosz Lubera 1 2:3 (12:14, 11:8, 11:8, 9:11, 9:11)
10 Bronisław Wojnarowicz - Miłosz Lubera 1 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:5)
11 Miłosz Lubera - Hubert Szkoła 1 2:3 (11:9;9:11;11:9;5:11;7:11)
11 Miłosz Lubera - Gracjan Dziukiewicz 1 0:3 (6:11;7:11;3:11)
11 Miłosz Lubera - Marcin Wałczyński 1 0:3 (3:11;4:11;10:12)
12 Miłosz Lubera - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11;7:11;8:11)
12 Miłosz Lubera - Marian Oczoś 1 2:3 (6:11;6:11;11:6;11:5;6:11)
12 Miłosz Lubera - Jakub Jamrozik 1 0:3 (9:11;11:13;6:11)
13 Miłosz Lubera - Piotr Front 1 3:0 (11:8;11:8;11:8)
13 Miłosz Lubera - Monika Antosiak 1 3:0 (11:8;11:8;11:8)
14 Miłosz Lubera - Zbigniew Ptasznik 1 1:3 (6:11;10:12;11:7;14:16)
14 Miłosz Lubera - Karol Ptasznik 1 3:0 (11:7;11:9;11:7)
14 Miłosz Lubera - Ryszard Zaworski 1 3:1 (11:8;4:11;11:9;11:7)