Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
Marek
Padewski
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 czerwca 1988 r.
29
Występy
17
Zwycięstwa
12
Porażki
58.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 11 21 109:29
2. LZS Kąkolówka 10 17 97:33
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 9 13 80:56
4. MLKS Nurt Przemyśl 9 12 78:67
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 11 12 88:83
6. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 11 72:68
7. UKS Kępa II Dębica 11 11 81:92
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9 9 63:67
9. PKS KOLPING Jarosław 11 9 76:92
10. LKS Strażak Sośnica 11 3 67:103
11. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 11 3 53:107
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 1 32:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Martyna Hajduk - Marek Padewski 1 2:3 (7:11, 11:9, 12:10, 10:12, 9:11)
1 Alan Zieliński - Marek Padewski 1 2:3 (12:10, 3:11, 5:11, 11:9, 12:14)
1 Łukasz Hajduk - Marek Padewski 1 0:3 (3:11, 2:11, 1:11)
5 Marek Padewski - Kamil Gąsior 1 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11)
5 Marek Padewski - Józef Piątek 1 3:1 (11:2, 8:11, 11:6, 11:9)
5 Marek Padewski - Bogdan Angielski 1 3:2 (4:11, 10:12, 11:4, 13:11, 11:3)
5 Marek Padewski - Michał Andreasik 1 0:3 (6:11, 9:11, 12:14)
6 Piotr Żabiński - Marek Padewski 1 3:1 (5:11, 11:6, 12:10, 11:3)
6 Karol Hubka - Marek Padewski 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:2)
6 Mikołaj Gerke - Marek Padewski 1 3:1 (11:6, 11:1, 9:11, 11:8)
6 Jakub Kopeć - Marek Padewski 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
7 Marek Padewski - Tomasz Jurkiewicz 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
7 Marek Padewski - Marek Frączek 1 0:3 (6:11, 10:12, 6:11)
8 Wojciech Kruczek - Marek Padewski 1 3:0 (11:8.16:14.11:9.)
8 Miłosz Wielgos - Marek Padewski 1 3:2 (5;11.11:5.9;11.11:9.13;11.)
11 Marek Padewski - Rafał Jamrogiewicz 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 12:10)
11 Marek Padewski - Robert Grabas 1 3:0 (11:3, 11:1, 11:2)
11 Marek Padewski - Jakub Świniuch 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
12 Grzegorz Florek - Marek Padewski 1 1:3 (11:13, 7:11, 11:8, 11:13)
12 Michał Wójcik - Marek Padewski 1 1:3 (14:12, 7:11, 13:15, 6:11)
12 Piotr Nykiel - Marek Padewski 1 3:1 (11:3, 1:11, 11:8, 11:8)
12 Tomasz Niemiec - Marek Padewski 1 2:3 (5:11, 11:5, 11:8, 7:11, 8:11)
13 Marek Padewski - Maksymilian Mroczka 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 9:11, 8:11)
13 Marek Padewski - Jakub Kondrat 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:8)
13 Marek Padewski - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
13 Marek Padewski - Łukasz Ruchomski 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
3 Robert Stadnicki - Marek Padewski 1 3:1 (11:6, 11:6, 6:11, 11:8)
3 Dawid Piorun - Marek Padewski 1 2:3 (7:11, 4:11, 11:7, 11:6, 6:11)
3 Marek Kret - Marek Padewski 1 0:3 (5:11, 10:12, 5:11)