Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Maciej Wenc
(UKS Tornado Wrocanka)
59 59 0 100% 177:0
2. Piotr Zając
(UKS Cebulka Warzyce)
60 49 11 82% 145:33
3. Konrad Wickowski
(PKS Bartek II Dębowiec)
57 47 10 82% 139:30
4. Grzegorz Siewierski
(UKS Cebulka Warzyce)
63 46 17 73% 138:51
5. Bartosz Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
49 41 8 84% 123:24
6. Kamil Wiśniowski
(GMKS Strzelec II Frysztak)
41 39 2 95% 117:6
7. Michał Węgrzyn
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
47 34 13 72% 102:39
8. Wojciech Pelczar
(UKS Tornado Wrocanka)
55 34 21 62% 102:63
9. Stanisław Mikołajczyk
(PKS Bartek II Dębowiec)
50 33 17 66% 98:51
10. Paweł Nowak
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
52 32 20 62% 96:59
11. Szczepan Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
48 31 17 65% 93:51
12. Jerzy Dębiec
(UKS Cebulka Warzyce)
50 30 20 60% 90:60
13. Mirosław Kozik
(UKS Spin Jasło)
43 28 15 65% 84:45
14. Dariusz Hap
(UKS Spin Jasło)
42 27 15 64% 81:45
15. Piotr Rudziński
(UKS Błyskawica Leśniówka)
47 27 20 57% 81:60
16. Tomasz Frydrych
(GMKS Strzelec II Frysztak)
55 27 28 49% 81:84
17. Kamil Korzeniowski
(UKS Błyskawica Leśniówka)
43 26 17 60% 78:51
18. Kamil Czajka
(UKS Cebulka Warzyce)
42 25 17 60% 75:51
19. Michele Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
38 24 14 63% 72:42
20. Rafał Szurek
(PKS Bartek II Dębowiec)
46 24 22 52% 71:66
21. Dawid Korzeniowski
(UKS Błyskawica Leśniówka)
32 23 9 72% 69:27
22. Konrad Skalski
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
50 23 27 46% 69:81
23. Konrad Gruszka
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
42 22 20 52% 66:60
24. Jan Słupski
(UKS Spin Jasło)
46 22 24 48% 65:72
25. Piotr Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
32 20 12 63% 60:36
26. Robert Dybaś
(GMKS Strzelec II Frysztak)
50 20 30 40% 60:90
27. Szymon Czerkiewicz
(PKS Bartek II Dębowiec)
37 17 20 46% 51:60
28. Tomasz Zwarycz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
53 17 36 32% 51:108
29. Dawid Dudek
(UKS Tornado Wrocanka)
38 16 22 42% 48:66
30. Szymon Węgrzyn
(UKS Tornado Wrocanka)
46 16 30 35% 48:90
31. Krzysztof Ślawski
(UKS Spin Jasło)
43 14 29 33% 40:87
32. Wacław Godek
(GMKS Strzelec II Frysztak)
44 13 31 30% 39:93
33. Karol Śliwiński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
13 12 1 92% 36:3
34. Jakub Szkaradek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
42 12 30 29% 36:88
35. Mateusz Patla
(LKS Strażak III Bratkówka)
31 11 20 35% 33:60
36. Tomasz Góra
(GMKS Strzelec II Frysztak)
32 11 21 34% 33:63
37. Damian Wywiórski
(LKS Strażak III Bratkówka)
11 10 1 91% 30:3
38. Kamil Fornal
(UKS Spin Jasło)
18 9 9 50% 27:27
39. Krzysztof Hendzel
(PKS Bartek II Dębowiec)
16 8 8 50% 24:24
40. Stanisław Gerula
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
44 8 36 18% 24:108
41. Marcin Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
45 8 37 18% 24:111
42. Bartłomiej Wieszczek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
40 7 33 18% 21:96
43. Piotr Hap
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
45 7 38 16% 21:109
44. Mateusz Czekaj
(UKS Tornado Wrocanka)
12 6 6 50% 18:18
45. Bogdan Śliwa
(UKS Spin Jasło)
15 6 9 40% 17:27
46. Zbigniew Wajda
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
4 4 0 100% 12:0
47. Marcin Śliwiński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
10 4 6 40% 12:18
48. Piotr Guzek
(LKS Strażak III Bratkówka)
24 4 20 17% 12:60
49. Paweł Furmankiewicz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
3 3 0 100% 9:0
50. Dariusz Gościński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
4 3 1 75% 9:3
51. Norbert Gomułka
(PKS Bartek II Dębowiec)
4 3 1 75% 9:3
52. Daniel Wiśniowski
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
18 3 15 17% 9:44
53. Paweł Patla
(LKS Strażak III Bratkówka)
32 3 29 9% 9:87
54. Mateusz Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
44 3 41 7% 9:123
55. Paweł Zając
(PKS Bartek II Dębowiec)
2 2 0 100% 6:0
56. Michał Owsianka
(UKS Spin Jasło)
6 2 4 33% 6:12
57. Jan Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
12 2 10 17% 6:30
58. Jakub Twaróg
(UKS Cebulka Warzyce)
6 2 4 33% 4:12
59. Magdalena Godek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
5 1 4 20% 3:11
60. Izabela Tomaszewska
(UKS Cebulka Warzyce)
5 1 4 20% 3:12
61. Natalia Krychta
(UKS Cebulka Warzyce)
7 1 6 14% 3:18
62. Henryk Furmankiewicz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
9 1 8 11% 3:24
63. Mariusz Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
9 1 8 11% 3:24
64. Paweł Pęcherek
(UKS Tornado Wrocanka)
16 1 15 6% 3:45
65. Paweł Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
23 1 22 4% 3:66
66. Grzegorz Łopuszański
(UKS Cebulka Warzyce)
4 1 3 25% 2:9
67. Jakub Godek
(GMKS Strzelec II Frysztak)
1 0 1 0% 0:3
68. Witold Widziszewski
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
3 0 3 0% 0:9
69. Robert Niemiec
(PKS Bartek II Dębowiec)
3 0 3 0% 0:9
70. Kamil Drobek
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
4 0 4 0% 0:12
71. Tomasz Bieryło
(LKS Strażak III Bratkówka)
12 0 12 0% 0:36