Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Marcin Morawski
(SKT SP3 II Sanok)
49 37 12 76% 110:36
2. Tomasz Pietrasz
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
39 31 8 79% 93:24
3. Łukasz Stankiewicz
(LKS II Turze Pole)
37 30 7 81% 90:21
4. Jerzy Czekański
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
40 30 10 75% 90:30
5. Wojciech Wulw
(UKS Iskra II Iskrzynia)
44 29 15 66% 87:45
6. Grzegorz Szafran
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
43 27 16 63% 81:48
7. Wojciech Wojtoń
(LKS II Turze Pole)
42 26 16 62% 78:48
8. Tomasz Bargiel
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
35 23 12 66% 69:36
9. Dawid Mikoś
(KTS Brzozów)
30 23 7 77% 67:21
10. Bogusław Surmacz
(KTS Brzozów)
26 22 4 85% 66:12
11. Marek Wronowski
(SKT SP3 II Sanok)
45 22 23 49% 65:68
12. Paweł Dudek
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
34 22 12 65% 64:36
13. Krzysztof Duplaga
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
29 21 8 72% 63:24
14. Rafał Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
24 20 4 83% 60:12
15. Grzegorz Sum
(KTS Brzozów)
25 20 5 80% 60:15
16. Krzysztof Leń
(KTS Brzozów)
27 20 7 74% 60:21
17. Wacław Prajsnar
(KTS Wola Komborska)
46 20 26 43% 60:77
18. Andrzej Bednarczyk
(SKT SP3 II Sanok)
38 20 18 53% 59:54
19. Tomasz Haduch
(PKS Iskra Blizne)
43 19 24 44% 57:72
20. Jakub Słota
(PKS Iskra Blizne)
46 19 27 41% 57:81
21. Konrad Mindur
(KS Nagórzany)
38 19 19 50% 56:57
22. Marek Dudek
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
24 19 5 79% 55:15
23. Kamil Sieńczak
(KTS Brzozów)
26 18 8 69% 54:24
24. Paweł Czekański
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
40 18 22 45% 54:66
25. Jan Władyka
(LKS II Turze Pole)
29 17 12 59% 51:36
26. Wiesław Śnieżek
(KTS Brzozów)
18 17 1 94% 49:3
27. Robert Wojciechowski
(KS Nagórzany)
19 15 4 79% 45:12
28. Sławomir Malinowski
(KTS Wola Komborska)
47 15 32 32% 43:90
29. Waldemar Kozimor
(KS Nagórzany)
38 14 24 37% 42:72
30. Rafał Bogaczewicz
(LKS II Turze Pole)
27 13 14 48% 39:42
31. Marcin Cymerman
(UKS Iskra II Iskrzynia)
34 12 22 35% 36:66
32. Stanisław Siwak
(PKS Iskra Blizne)
41 12 29 29% 36:86
33. Norbert Bednarczyk
(KS Nagórzany)
34 12 22 35% 34:66
34. Jacek Wasylewicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
30 11 19 37% 33:57
35. Grzegorz Prugar
(LKS II Turze Pole)
17 10 7 59% 30:21
36. Andrzej Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
10 9 1 90% 27:3
37. Marian Nowak
(SKT SP3 II Sanok)
20 9 11 45% 27:33
38. Katarzyna Kuliga
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
9 7 2 78% 21:6
39. Wojciech Pigoń
(PKS Iskra Blizne)
16 7 9 44% 21:27
40. Jacek Zych
(KTS Wola Komborska)
33 6 27 18% 18:78
41. Marcin Władyka
(LKS II Turze Pole)
7 5 2 71% 15:6
42. Urszula Dereń
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
10 5 5 50% 15:15
43. Kamil Duplaga
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
13 5 8 38% 15:24
44. Gabriel Tokarz
(KS Nagórzany)
20 5 15 25% 14:45
45. Jarosław Sznajder
(KTS Wola Komborska)
27 5 22 19% 14:64
46. Beata Barska
(KTS Brzozów)
11 4 7 36% 12:21
47. Michał Haduch
(PKS Iskra Blizne)
30 4 26 13% 12:78
48. Dariusz Drożdż
(LKS II Turze Pole)
3 3 0 100% 9:0
49. Jakub Gromek
(LKS II Turze Pole)
3 3 0 100% 9:0
50. Konrad Federczak
(LKS II Turze Pole)
3 3 0 100% 9:0
51. Albert Władyka
(LKS II Turze Pole)
6 3 3 50% 9:9
52. Krzysztof Harajda
(SKT SP3 II Sanok)
8 3 5 38% 9:15
53. Józef Sokołowski
(SKT SP3 II Sanok)
2 2 0 100% 6:0
54. Franciszek Bober
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
4 2 2 50% 6:6
55. Kamil Najdecki
(UKS Iskra II Iskrzynia)
6 2 4 33% 6:12
56. Robert Adam
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
8 2 6 25% 6:17
57. Kamil Marszałek
(KTS Wola Komborska)
22 2 20 9% 6:56
58. Daniel Kozioł
(SKT SP3 II Sanok)
22 2 20 9% 5:60
59. Bartosz Tymczak
(LKS II Turze Pole)
5 1 4 20% 3:12
60. Jakub Babiak
(KS Nagórzany)
22 1 21 5% 3:63
61. Dominik Cwynar
(KTS GOSiR II Krościenko Wyżne)
1 0 1 0% 0:3
62. Przemysław Kozioł
(SKT SP3 II Sanok)
1 0 1 0% 0:3
63. Rafał Dydek
(SKT SP3 II Sanok)
1 0 1 0% 0:3
64. Hubert Pieszczoch
(KS Nagórzany)
2 0 2 0% 0:6
65. Filip Lutecki
(PKS Iskra Blizne)
2 0 2 0% 0:6
66. Konrad Koszela
(UKS Iskra II Iskrzynia)
2 0 2 0% 0:6
67. Jacek Wierzbicki
(KS Nagórzany)
2 0 2 0% 0:6
68. Bartosz Buczek
(LKS Orły Temidy 1989 Domaradz)
3 0 3 0% 0:9
69. Grzegorz Supel
(KTS Wola Komborska)
3 0 3 0% 0:9
70. Kacper Wasylewicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
30 0 30 0% 0:90
71. Mateusz Wronowski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
31 0 31 0% 0:93