Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka II Łętownia 15 26 180:90
2. UKS ATS Tyczyn 15 23 193:77
3. LKS Darowice Koniuszki 15 21 179:91
4. STS Jordan Wola Mała 15 21 163:107
5. LKS Strażak Sośnica 15 18 143:127
6. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 9 102:168
7. LKS Jar II Kielnarowa 15 6 112:158
8. LKS II Kańczuga 15 4 63:207
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 8 0 17:127

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
55 46 9 84% 138:27
2. Arkadiusz Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
56 39 17 70% 117:51
3. Wojciech Jakubów
(LKS Darowice Koniuszki)
49 37 12 76% 111:36
4. Wojciech Konkol
(LKS Jar II Kielnarowa)
43 35 8 81% 105:24
5. Łukasz Smycz
(PUKS Arka II Łętownia)
43 35 8 81% 105:24
6. Grzegorz Rurak
(PUKS Arka II Łętownia)
49 35 14 71% 105:42
7. Justyna Sas
(LKS Darowice Koniuszki)
50 32 18 64% 96:54
8. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
55 32 23 58% 96:69
9. Krzysztof Klocek
(PUKS Arka II Łętownia)
40 31 9 78% 93:27
10. Kamil Sas
(LKS Darowice Koniuszki)
50 31 19 62% 93:57
11. Dariusz Bronhard
(LKS Jar II Kielnarowa)
43 30 13 70% 90:39
12. Tadeusz Grys
(UKS ATS Tyczyn)
42 29 13 69% 87:39
13. Dariusz Karnas
(UKS ATS Tyczyn)
43 29 14 67% 87:42
14. Wiesław Kluz
(UKS ATS Tyczyn)
43 29 14 67% 87:42
15. Patryk Misiak
(PUKS Arka II Łętownia)
29 28 1 97% 84:3
16. Witold Drożdż
(UKS ATS Tyczyn)
35 27 8 77% 81:24
17. Karol Hubka
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
48 27 21 56% 81:63
18. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
56 25 31 45% 75:93
19. Marcin Doktor
(PUKS Arka II Łętownia)
24 22 2 92% 66:6
20. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
37 22 15 59% 66:45
21. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
44 22 22 50% 66:66
22. Wojciech Kuźniar
(LKS II Kańczuga)
36 21 15 58% 63:45
23. Mikołaj Gerke
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
55 20 35 36% 60:105
24. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
44 19 25 43% 57:75
25. Mateusz Kuczaj
(UKS ATS Tyczyn)
23 16 7 70% 48:21
26. Mieczysław Krakowiak
(LKS Strażak Sośnica)
36 16 20 44% 48:60
27. Jakub Świniuch
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
50 16 34 32% 48:102
28. Jakub Pelczarski
(UKS ATS Tyczyn)
18 15 3 83% 45:9
29. Jakub Kopeć
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
40 15 25 38% 45:75
30. Bartosz Podwyszyński
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
43 15 28 35% 45:84
31. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
37 13 24 35% 39:72
32. Piotr Wójcik
(LKS II Kańczuga)
22 12 10 55% 36:30
33. Łukasz Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
12 10 2 83% 30:6
34. Paweł Wohner
(LKS Darowice Koniuszki)
12 10 2 83% 30:6
35. Wojciech Kiczor
(LKS Darowice Koniuszki)
16 10 6 63% 30:18
36. Jakub Jamrozik
(UKS ATS Tyczyn)
12 9 3 75% 27:9
37. Anna Podstawska
(UKS ATS Tyczyn)
15 8 7 53% 24:21
38. Jarosław Malarczyk
(LKS Darowice Koniuszki)
16 8 8 50% 24:24
39. Karol Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
47 8 39 17% 24:117
40. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
12 7 5 58% 21:15
41. Jakub Warchoł
(LKS Jar II Kielnarowa)
19 6 13 32% 18:39
42. Damian Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
20 6 14 30% 18:42
43. Aleksandra Kubicka
(LKS II Kańczuga)
32 6 26 19% 18:78
44. Robert Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
12 5 7 42% 15:21
45. Kamila Bochenek
(PUKS Arka II Łętownia)
17 5 12 29% 15:36
46. Tomasz Tondera
(LKS Jar II Kielnarowa)
23 5 18 22% 15:54
47. Marcel Mroczka
(LKS II Kańczuga)
4 4 0 100% 12:0
48. Krystian Kipa
(UKS ATS Tyczyn)
5 4 1 80% 12:3
49. Tomasz Toczek
(LKS II Kańczuga)
6 4 2 67% 12:6
50. Krystian Skubisz
(LKS II Kańczuga)
43 4 39 9% 12:117
51. Wojciech Markiewicz
(UKS ATS Tyczyn)
4 3 1 75% 9:3
52. Jacek Prokop
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
16 3 13 19% 9:39
53. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
16 3 13 19% 9:39
54. Łukasz Sieńko
(PUKS Arka II Łętownia)
24 3 21 13% 9:63
55. Paweł Głuszyk
(LKS Darowice Koniuszki)
7 2 5 29% 6:15
56. Rafał Rogala
(LKS Jar II Kielnarowa)
15 2 13 13% 6:39
57. Julia Żygadło
(LKS II Kańczuga)
21 2 19 10% 6:57
58. Aleksandra Bednarska
(LKS II Kańczuga)
23 2 21 9% 6:63
59. Bartosz Tonderys
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
2 1 1 50% 3:3
60. Jakub Sałęga
(PUKS Arka II Łętownia)
5 1 4 20% 3:12
61. Magdalena Szuba
(PUKS Arka II Łętownia)
9 1 8 11% 3:24
62. Mateusz Chrzan
(LKS Jar II Kielnarowa)
12 1 11 8% 3:33
63. Adam Pawełek
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
2 0 2 0% 0:6
64. Krzysztof Partyka
(LKS Strażak Sośnica)
4 0 4 0% 0:12
65. Maksymilian Meksuła
(LKS Jar II Kielnarowa)
4 0 4 0% 0:12
66. Julia Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
4 0 4 0% 0:12
67. Dariusz Grębowicz
(LKS Strażak Sośnica)
4 0 4 0% 0:12
68. Mariusz Wrotniak
(LKS Jar II Kielnarowa)
6 0 6 0% 0:18
69. Anastazja Pakuła
(LKS II Kańczuga)
6 0 6 0% 0:18
70. Roksana Lewandowska
(LKS II Kańczuga)
8 0 8 0% 0:24
71. Damian Solarz
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
10 0 10 0% 0:30
72. Zbigniew Olech
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
10 0 10 0% 0:30
73. Konrad Wójcik
(LKS II Kańczuga)
11 0 11 0% 0:33
74. Wiktoria Bednarska
(LKS II Kańczuga)
12 0 12 0% 0:36
75. Anna Rogala
(LKS Jar II Kielnarowa)
12 0 12 0% 0:36
76. Julia Pilch
(LKS II Kańczuga)
16 0 16 0% 0:48