Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Dariusz Bara
(PKS Bartek Dębowiec)
60 46 14 77% 138:42
2. Krystian Kołodziej
(PUKS Arka Łętownia)
53 43 10 81% 129:30
3. Grzegorz Tomoń
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
51 42 9 82% 126:27
4. Grzegorz Sobkowicz
(LZS Kąkolówka)
56 41 15 73% 123:45
5. Filip Kociuba
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
46 40 6 87% 120:18
6. Wojciech Kruczek
(LZS Kąkolówka)
60 40 20 67% 120:60
7. Bartłomiej Wiśniewski
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
57 37 20 65% 111:60
8. Dawid Jadam
(PKS Kolping III Jarosław)
43 35 8 81% 105:24
9. Marcin Kleszcz
(UKS Kępa Dębica)
50 35 15 70% 105:45
10. Andrzej Sobota
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
56 35 21 63% 105:63
11. Łukasz Madej
(PUKS Arka Łętownia)
49 34 15 69% 102:45
12. Grzegorz Cukierda
(LKS Jar Kielnarowa)
49 29 20 59% 87:60
13. Konrad Szczepanik
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
54 29 25 54% 87:75
14. Piotr Zając
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
55 29 26 53% 87:78
15. Dariusz Drożdż
(LKS Turze Pole)
49 28 21 57% 84:63
16. Anna Brzyska
(PKS Kolping III Jarosław)
36 27 9 75% 81:27
17. Paweł Włodarczyk
(LUKS Burza Rogi)
49 27 22 55% 81:66
18. Konrad Federczak
(LKS Turze Pole)
50 27 23 54% 81:69
19. Jakub Gromek
(LKS Turze Pole)
55 27 28 49% 81:84
20. Adrian Wilisowski
(LKS Brzostowianka Brzostek)
50 26 24 52% 78:72
21. Szymon Brud
(PKS Kolping III Jarosław)
46 25 21 54% 75:63
22. Mateusz Sroczyński
(UKS Kępa Dębica)
46 25 21 54% 75:63
23. Robert Wróbel
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
48 25 23 52% 75:69
24. Józef Prokuski
(LKS Brzostowianka Brzostek)
50 25 25 50% 75:75
25. Paweł Zając
(PKS Bartek Dębowiec)
47 24 23 51% 72:69
26. Jerzy Zajdel
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
40 23 17 58% 69:51
27. Janusz Sobkowicz
(LZS Kąkolówka)
56 23 33 41% 69:99
28. Grzegorz Papiernik
(UKS Kępa Dębica)
45 22 23 49% 66:69
29. Dominik Stańko
(PUKS Arka Łętownia)
50 21 29 42% 63:87
30. Antoni Rejterowski
(PKS Kolping III Jarosław)
34 20 14 59% 60:42
31. Jakub Dąbrowski
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
39 20 19 51% 60:57
32. Rafał Graboń
(LKS Turze Pole)
42 20 22 48% 60:66
33. Kazimierz Andreasik
(LKS Brzostowianka Brzostek)
44 20 24 45% 60:72
34. Gracjan Nowak
(LKS Jar Kielnarowa)
50 20 30 40% 60:90
35. Michał Klocek
(PUKS Arka Łętownia)
50 20 30 40% 60:90
36. Konrad Zieliński
(PKS Kolping III Jarosław)
21 19 2 90% 57:6
37. Arkadiusz Elceser
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
30 19 11 63% 57:33
38. Konrad Kosiba
(PKS Bartek Dębowiec)
44 17 27 39% 51:81
39. Marek Manerowski
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
43 16 27 37% 48:81
40. Dawid Ślączka
(LKS Jar Kielnarowa)
23 15 8 65% 45:24
41. Bartosz Mika
(PKS Bartek Dębowiec)
45 14 31 31% 42:93
42. Mateusz Rzeźnikiewicz
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
26 13 13 50% 39:39
43. Dominik Habrat
(LUKS Burza Rogi)
43 13 30 30% 39:90
44. Paweł Furmankiewicz
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
49 12 37 24% 36:111
45. Mateusz Dąbrowski
(UKS Kępa Dębica)
37 11 26 30% 33:78
46. Adam Piekarczyk
(LKS Brzostowianka Brzostek)
40 11 29 28% 33:87
47. Mariusz Zygmunt
(LUKS Burza Rogi)
40 11 29 28% 33:87
48. Dariusz Karaś
(LUKS Burza Rogi)
50 11 39 22% 33:117
49. Piotr Kolodczejczyk
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
10 7 3 70% 21:9
50. Krzysztof Żyłka
(PKS Bartek Dębowiec)
24 6 18 25% 18:54
51. Karol Wania
(LKS Jar Kielnarowa)
35 5 30 14% 15:90
52. Damian Bilski
(LKS Jar Kielnarowa)
15 4 11 27% 12:33
53. Krzysztof Skiba
(LZS Kąkolówka)
48 4 44 8% 12:132
54. Michał Jurczak
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
3 3 0 100% 9:0
55. Piotr Krukar
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
3 2 1 67% 6:3
56. Dariusz Bronhard
(LKS Jar Kielnarowa)
3 2 1 67% 6:3
57. Rafał Błaś
(LKS Brzostowianka Brzostek)
4 2 2 50% 6:6
58. Michał Muszyński
(LUKS Burza Rogi)
6 2 4 33% 6:12
59. Patryk Kubicki
(PKS Kolping III Jarosław)
9 2 7 22% 6:21
60. Grzegorz Marzec
(LKS Jar Kielnarowa)
18 2 16 11% 6:48
61. Artur Zwarycz
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
1 1 0 100% 3:0
62. Stanisław Gerula
(LUKS Strażak Niżna Łąka)
1 1 0 100% 3:0
63. Patryk Misiak
(PUKS Arka Łętownia)
2 1 1 50% 3:3
64. Kacper Szurlej
(LKS Brzostowianka Brzostek)
3 1 2 33% 3:6
65. Wojciech Wojtoń
(LKS Turze Pole)
7 1 6 14% 3:18
66. Wojciech Konkol
(LKS Jar Kielnarowa)
9 1 8 11% 3:24
67. Artur Kielar
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
9 1 8 11% 3:24
68. Roman Szurlej
(LKS Brzostowianka Brzostek)
1 0 1 0% 0:3
69. Magdalena Szuba
(PUKS Arka Łętownia)
1 0 1 0% 0:3
70. Kamila Początek
(LZS Kąkolówka)
1 0 1 0% 0:3
71. Michał Majcher
(KU AZS Politechnika III Rzeszów )
1 0 1 0% 0:3
72. Marcin Władyka
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0% 0:6
73. Rafał Bogaczewicz
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0% 0:6
74. Bartosz Gołda
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0% 0:6
75. Jan Władyka
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0% 0:6
76. Jakub Sałęga
(PUKS Arka Łętownia)
2 0 2 0% 0:6
77. Kamila Bochenek
(PUKS Arka Łętownia)
2 0 2 0% 0:6
78. Łukasz Sieńczak
(LKS Turze Pole)
2 0 2 0% 0:6
79. Hubert Kisiołek
(LUKS Burza Rogi)
3 0 3 0% 0:9
80. Weronika Pelczar
(KSTS MOSiR Karpaty II Krosno)
3 0 3 0% 0:9
81. Paweł Litwin
(LUKS Burza Rogi)
3 0 3 0% 0:9
82. Krzysztof Klocek
(PUKS Arka Łętownia)
3 0 3 0% 0:9
83. Albert Władyka
(LKS Turze Pole)
3 0 3 0% 0:9
84. Dariusz Szukała
(UKS Kępa Dębica)
4 0 4 0% 0:12
85. Piotr Nykiel
(UKS Kępa Dębica)
4 0 4 0% 0:12
86. Miłosz Wielgos
(LZS Kąkolówka)
4 0 4 0% 0:12
87. Konrad Wickowski
(PKS Bartek Dębowiec)
4 0 4 0% 0:12
88. Marcin Zygmunt
(LUKS Burza Rogi)
5 0 5 0% 0:15
89. Mateusz Kurek
(UKS Kępa Dębica)
6 0 6 0% 0:18