Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 8 16 80:21
2. KTS Brzozów 9 14 82:37
3. PKS Iskra Blizne 8 14 74:30
4. LUKS Burza III Rogi 8 12 72:39
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 12 74:60
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 8 10 67:42
7. LKS II Turze Pole 8 6 42:54
8. SKT G3 II Sanok 9 4 44:72
9. KS II Nagórzany 8 4 31:66
10. KTS Wola Komborska 9 2 18:86
11. UKS Iskra II Iskrzynia 9 0 13:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Michał Kuliga
(PKS Iskra Blizne)
20 19 1 95% 57:3
2. Artur Gratkowski
(SKT G3 I Sanok)
23 19 4 83% 57:12
3. Bogusław Surmacz
(KTS Brzozów)
19 17 2 89% 51:6
4. Piotr Pytlowany
(SKT G3 I Sanok)
16 15 1 94% 45:3
5. Paweł Litwin
(LUKS Burza III Rogi)
17 14 3 82% 42:9
6. Grzegorz Sum
(KTS Brzozów)
21 14 7 67% 42:21
7. Krzysztof Duplaga
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
26 14 12 54% 42:36
8. Mateusz Łącki
(SKT G3 I Sanok)
17 13 4 76% 39:12
9. Wiesław Śnieżek
(PKS Iskra Blizne)
20 13 7 65% 39:21
10. Krzysztof Leń
(PKS Iskra Blizne)
21 12 9 57% 36:27
11. Tomasz Pietrasz
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
24 12 12 50% 36:36
12. Zbigniew Albrycht
(LUKS Burza III Rogi)
15 11 4 73% 33:12
13. Jan Władyka
(LKS II Turze Pole)
17 11 6 65% 33:18
14. Andrzej Bednarczyk
(SKT G3 II Sanok)
24 11 13 46% 33:39
15. Rafał Bober
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
11 10 1 91% 30:3
16. Marcin Zygmunt
(LUKS Burza III Rogi)
11 10 1 91% 30:3
17. Kamil Sieńczak
(KTS Brzozów)
15 10 5 67% 30:15
18. Wojciech Wojtoń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
16 10 6 63% 30:18
19. Grzegorz Szafran
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
17 10 7 59% 30:21
20. Marek Wronowski
(SKT G3 II Sanok)
25 10 15 40% 30:45
21. Marian Nowak
(SKT G3 I Sanok)
12 9 3 75% 27:9
22. Tomasz Bargiel
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
13 9 4 69% 27:12
23. Dawid Mikoś
(KTS Brzozów)
15 9 6 60% 27:18
24. Norbert Bednarczyk
(KS II Nagórzany)
21 9 12 43% 27:36
25. Paweł Dudek
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
15 8 7 53% 24:21
26. Grzegorz Prugar
(LKS II Turze Pole)
16 8 8 50% 24:24
27. Beata Barska
(PKS Iskra Blizne)
16 8 8 50% 24:24
28. Jacek Wasylewicz
(KTS Brzozów)
13 7 6 54% 21:18
29. Przemysław Kozioł
(SKT G3 II Sanok)
16 7 9 44% 21:27
30. Piotr Gomułka
(SKT G3 II Sanok)
16 7 9 44% 21:27
31. Wacław Prajsnar
(KTS Wola Komborska)
19 7 12 37% 21:36
32. Franciszek Bober
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
7 6 1 86% 18:3
33. Piotr Tomoń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
7 6 1 86% 18:3
34. Marcin Morawski
(SKT G3 I Sanok)
10 6 4 60% 18:12
35. Marek Dudek
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
14 6 8 43% 18:24
36. Albert Władyka
(LKS II Turze Pole)
15 6 9 40% 18:27
37. Krzysztof Kozubal
(LUKS Burza III Rogi)
17 6 11 35% 18:33
38. Andrzej Bober
(LZS Orły Temidy 1989 Domaradz)
17 6 11 35% 18:33
39. Filip Dereń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
7 5 2 71% 15:6
40. Rafał Dydek
(SKT G3 I Sanok)
7 5 2 71% 15:6
41. Stanisław Siwak
(KTS Brzozów)
8 5 3 63% 15:9
42. Katarzyna Kuliga
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
11 5 6 45% 15:18
43. Marek Silarski
(KS II Nagórzany)
13 5 8 38% 15:24
44. Paweł Kolanko
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
4 4 0 100% 12:0
45. Konrad Mindur
(KS II Nagórzany)
4 4 0 100% 12:0
46. Wojciech Wulw
(UKS Iskra II Iskrzynia)
4 4 0 100% 12:0
47. Michał Pojnar
(KTS Brzozów)
6 4 2 67% 12:6
48. Urszula Dereń
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
6 4 2 67% 12:6
49. Mateusz Michna
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
9 4 5 44% 12:15
50. Daniel Kozioł
(SKT G3 II Sanok)
13 4 9 31% 12:27
51. Jakub Babiak
(KS II Nagórzany)
17 4 13 24% 12:39
52. Paweł Czekański
(UKS Iskra II Iskrzynia)
21 4 17 19% 12:51
53. Dariusz Karaś
(LUKS Burza III Rogi)
3 3 0 100% 9:0
54. Piotr Kolodczejczyk
(LUKS Burza III Rogi)
4 3 1 75% 9:3
55. Mariusz Nastyn
(LUKS Burza III Rogi)
4 3 1 75% 9:3
56. Zbigniew Bielawski
(LUKS Burza III Rogi)
7 3 4 43% 9:12
57. Tymoteusz Gurgacz
(KTS Wola Komborska)
14 3 11 21% 9:33
58. Jarosław Sznajder
(KTS Wola Komborska)
19 3 16 16% 9:48
59. Dawid Sierpiński
(LUKS Burza III Rogi)
3 2 1 67% 6:3
60. Dominik Habrat
(LUKS Burza III Rogi)
3 2 1 67% 6:3
61. Rafał Bogaczewicz
(KTS Brzozów)
4 2 2 50% 6:6
62. Maciej Kozioł
(LUKS Burza III Rogi)
5 2 3 40% 6:9
63. Daniel Federczak
(LKS II Turze Pole)
8 2 6 25% 6:18
64. Waldemar Kozimor
(KS II Nagórzany)
10 2 8 20% 6:24
65. Hubert Pieszczoch
(KS II Nagórzany)
14 2 12 14% 6:36
66. Mateusz Wronowski
(UKS Iskra II Iskrzynia)
23 2 21 9% 6:63
67. Gabriel Tokarz
(KS II Nagórzany)
2 1 1 50% 3:3
68. Karolina Łącka
(KTS GOSiR III Krościenko Wyżne)
3 1 2 33% 3:6
69. Jakub Słota
(PKS Iskra Blizne)
3 1 2 33% 3:6
70. Szymon Leśniak
(KTS Wola Komborska)
8 1 7 13% 3:21
71. Marcin Władyka
(LKS II Turze Pole)
8 1 7 13% 3:21
72. Sławomir Malinowski
(KTS Wola Komborska)
13 1 12 8% 3:36
73. Kacper Wasylewicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
18 1 17 6% 3:51
74. Maciej Stasik
(LUKS Burza III Rogi)
3 0 3 0% 0:9
75. Paweł Knap
(LUKS Burza III Rogi)
3 0 3 0% 0:9
76. Krzysztof Harajda
(SKT G3 II Sanok)
4 0 4 0% 0:12
77. Bogdan Kuźnar
(KTS Wola Komborska)
5 0 5 0% 0:15
78. Mateusz Skoczyński
(UKS Iskra II Iskrzynia)
8 0 8 0% 0:24
79. Piotr Wojtowicz
(UKS Iskra II Iskrzynia)
11 0 11 0% 0:33