Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Darowice Koniuszki 3 5 40:14
2. LKS II Kańczuga 3 5 35:19
3. KTS Strażak Pruchnik 2 4 26:10
4. LZS II Kąkolówka 2 4 22:14
5. LKS Szarotka Rogóżno 2 2 17:19
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 3 0 19:35
7. LKS Strażak Sośnica 2 0 8:28
8. STS Jordan Wola Mała 3 0 13:41

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Łukasz Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
12 12 0 100% 36:0
2. Wojciech Jakubów
(LKS Darowice Koniuszki)
12 12 0 100% 36:0
3. Patryk Kubicki
(LKS II Kańczuga)
8 8 0 100% 24:0
4. Wojciech Kuźniar
(LKS II Kańczuga)
12 8 4 67% 24:12
5. Bartłomiej Rogala
(KTS Strażak Pruchnik)
7 7 0 100% 21:0
6. Miłosz Wielgos
(LZS II Kąkolówka)
8 7 1 88% 21:3
7. Tomasz Kozio
(LKS II Kańczuga)
10 7 3 70% 21:9
8. Hubert Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
7 6 1 86% 18:3
9. Paweł Głuszyk
(LKS Darowice Koniuszki)
8 6 2 75% 18:6
10. Wojciech Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
8 6 2 75% 18:6
11. Kamil Dziedzic
(LKS II Kańczuga)
10 6 4 60% 18:12
12. Gracjan Dziukiewicz
(KTS Strażak Pruchnik)
5 5 0 100% 15:0
13. Krzysztof Skiba
(LZS II Kąkolówka)
5 5 0 100% 15:0
14. Jarosław Malarczyk
(LKS Darowice Koniuszki)
8 5 3 63% 15:9
15. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
8 5 3 63% 15:9
16. Bogdan Prajs
(LKS Szarotka Rogóżno)
8 5 3 63% 15:9
17. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
12 5 7 42% 15:21
18. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
12 5 7 42% 15:21
19. Marcin Rostecki
(KTS Strażak Pruchnik)
6 4 2 67% 12:6
20. Bartłomiej Wielgos
(LZS II Kąkolówka)
8 4 4 50% 12:12
21. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
10 4 6 40% 12:18
22. Jakub Jamrozik
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
6 3 3 50% 9:9
23. Damian Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
12 3 9 25% 9:27
24. Arkadiusz Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
12 3 9 25% 9:27
25. Piotr Cygan
(LZS II Kąkolówka)
2 2 0 100% 6:0
26. Piotr Szyndlar
(LKS Strażak Sośnica)
4 2 2 50% 6:6
27. Mieczysław Krakowiak
(LKS Strażak Sośnica)
4 2 2 50% 6:6
28. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
6 2 4 33% 6:12
29. Aleksandra Kubicka
(LKS II Kańczuga)
6 2 4 33% 6:12
30. Stanisław Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
8 2 6 25% 6:18
31. Grzegorz Pałys
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
8 2 6 25% 6:18
32. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
12 2 10 17% 6:30
33. Wojciech Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
5 1 4 20% 3:12
34. Paweł Stącel
(LKS Szarotka Rogóżno)
8 1 7 13% 3:21
35. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
8 1 7 13% 3:21
36. Roman Hubka
(LZS II Kąkolówka)
1 0 1 0% 0:3
37. Kacper Kocaj
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
38. Natalia Hadała
(LZS II Kąkolówka)
1 0 1 0% 0:3
39. Fabian Kocaj
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
40. Kamila Początek
(LZS II Kąkolówka)
2 0 2 0% 0:6
41. Roksana Lewandowska
(LKS II Kańczuga)
2 0 2 0% 0:6
42. Gabriela Hadała
(LZS II Kąkolówka)
2 0 2 0% 0:6
43. Karol Hubka
(LZS II Kąkolówka)
3 0 3 0% 0:9
44. Piotr Mazur
(LKS Darowice Koniuszki)
4 0 4 0% 0:12
45. Robert Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
4 0 4 0% 0:12
46. Paweł Pawełek
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
4 0 4 0% 0:12
47. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
4 0 4 0% 0:12
48. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
6 0 6 0% 0:18