Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Strażak Pruchnik 14 25 177:75
2. LKS Szarotka Rogóżno 14 20 149:103
3. LKS II Kańczuga 14 19 144:108
4. LKS Strażak Sośnica 14 16 122:130
5. LZS II Kąkolówka 14 13 124:128
6. LKS Darowice Koniuszki 14 12 119:133
7. STS Jordan Wola Mała 14 6 94:158
8. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 1 79:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Wojciech Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
52 47 5 90% 141:15
2. Miłosz Wielgos
(LZS II Kąkolówka)
56 47 9 84% 141:27
3. Bartłomiej Rogala
(KTS Strażak Pruchnik)
43 42 1 98% 126:3
4. Hubert Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
49 39 10 80% 117:30
5. Wojciech Jakubów
(LKS Darowice Koniuszki)
52 39 13 75% 117:39
6. Marcin Rostecki
(KTS Strażak Pruchnik)
50 33 17 66% 99:51
7. Wojciech Kuźniar
(LKS II Kańczuga)
50 33 17 66% 99:51
8. Patryk Kubicki
(LKS II Kańczuga)
46 32 14 70% 96:42
9. Bogdan Prajs
(LKS Szarotka Rogóżno)
52 31 21 60% 93:63
10. Tomasz Kozio
(LKS II Kańczuga)
37 29 8 78% 87:24
11. Łukasz Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
48 28 20 58% 84:60
12. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
52 28 24 54% 84:72
13. Gracjan Dziukiewicz
(KTS Strażak Pruchnik)
34 27 7 79% 81:21
14. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
48 27 21 56% 81:63
15. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
56 27 29 48% 81:87
16. Bartłomiej Wielgos
(LZS II Kąkolówka)
51 21 30 41% 63:90
17. Krzysztof Skiba
(LZS II Kąkolówka)
27 20 7 74% 60:21
18. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
54 20 34 37% 60:102
19. Arkadiusz Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
56 20 36 36% 60:108
20. Mieczysław Krakowiak
(LKS Strażak Sośnica)
33 19 14 58% 57:42
21. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
36 19 17 53% 57:51
22. Stanisław Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
48 19 29 40% 57:87
23. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
48 18 30 38% 54:90
24. Paweł Stącel
(LKS Szarotka Rogóżno)
56 18 38 32% 54:114
25. Jakub Jamrozik
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
28 17 11 61% 51:33
26. Wojciech Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
40 17 23 43% 51:69
27. Jarosław Malarczyk
(LKS Darowice Koniuszki)
48 17 31 35% 51:93
28. Damian Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
46 16 30 35% 48:90
29. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
51 16 35 31% 48:105
30. Kamil Dziedzic
(LKS II Kańczuga)
24 13 11 54% 39:33
31. Robert Domka
(LKS Szarotka Rogóżno)
16 11 5 69% 33:15
32. Emilia Skiba
(LZS II Kąkolówka)
12 9 3 75% 27:9
33. Piotr Wójcik
(LKS II Kańczuga)
14 8 6 57% 24:18
34. Paweł Głuszyk
(LKS Darowice Koniuszki)
16 8 8 50% 24:24
35. Piotr Szyndlar
(LKS Strażak Sośnica)
16 8 8 50% 24:24
36. Paweł Pawełek
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
34 8 26 24% 24:78
37. Paweł Jasiewicz
(LKS Strażak Sośnica)
8 7 1 88% 21:3
38. Michał Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
8 6 2 75% 18:6
39. Stanisław Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
9 6 3 67% 18:9
40. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
8 5 3 63% 15:9
41. Robert Kielar
(LKS Darowice Koniuszki)
36 5 31 14% 15:93
42. Piotr Cygan
(LZS II Kąkolówka)
10 4 6 40% 12:18
43. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
27 4 23 15% 12:69
44. Kamila Początek
(LZS II Kąkolówka)
21 3 18 14% 9:54
45. Aleksandra Kubicka
(LKS II Kańczuga)
21 3 18 14% 9:54
46. Karol Hubka
(LZS II Kąkolówka)
29 2 27 7% 6:81
47. Grzegorz Pałys
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
40 2 38 5% 6:114
48. Dariusz Grębowicz
(LKS Strażak Sośnica)
4 1 3 25% 3:9
49. Gabriela Hadała
(LZS II Kąkolówka)
9 1 8 11% 3:24
50. Fabian Kocaj
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
51. Kacper Kocaj
(KTS Strażak Pruchnik)
1 0 1 0% 0:3
52. Roman Hubka
(LZS II Kąkolówka)
1 0 1 0% 0:3
53. Julia Żygadło
(LKS II Kańczuga)
1 0 1 0% 0:3
54. Aleksandra Bednarska
(LKS II Kańczuga)
2 0 2 0% 0:6
55. Katarzyna Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
2 0 2 0% 0:6
56. Krystian Skubisz
(LKS II Kańczuga)
4 0 4 0% 0:12
57. Maciej Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
4 0 4 0% 0:12
58. Krystian Pluta
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
4 0 4 0% 0:12
59. Karol Chohura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
6 0 6 0% 0:18
60. Piotr Mazur
(LKS Darowice Koniuszki)
8 0 8 0% 0:24
61. Natalia Hadała
(LZS II Kąkolówka)
8 0 8 0% 0:24
62. Roksana Lewandowska
(LKS II Kańczuga)
9 0 9 0% 0:27