Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 25 171:81
2. UKS II Niedźwiada Dolna 14 24 159:93
3. KS I Głobikowa 14 19 153:99
4. KS Przybyszówka Rzeszów 13 16 151:83
5. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 12 131:121
6. MKSTS Mielec 14 10 108:144
7. SSTS Chorzelów 13 4 80:154
8. KS II Głobikowa 14 0 37:215

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Bartosz Frączek
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
52 46 6 88% 138:18
2. Tadeusz Kardyś
(SSTS Chorzelów)
52 45 7 87% 135:21
3. Karol Benedyk
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
48 42 6 88% 126:18
4. Mateusz Kolbusz
(KS I Głobikowa)
48 40 8 83% 120:24
5. Hubert Kośkiewicz
(UKS II Niedźwiada Dolna)
41 38 3 93% 114:9
6. Karol Wośko
(UKS II Niedźwiada Dolna)
46 34 12 74% 102:36
7. Piotr Kolbusz
(KS I Głobikowa)
41 29 12 71% 87:36
8. Stanisław Król
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
48 28 20 58% 84:60
9. Kamil Tarała
(MKSTS Mielec)
49 27 22 55% 81:66
10. Bogdan Angielski
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
40 26 14 65% 78:42
11. Paweł Kozioł
(KS I Głobikowa)
42 24 18 57% 72:54
12. Bartłomiej Łach
(KS Przybyszówka Rzeszów)
28 23 5 82% 69:15
13. Tadeusz Wojdyła
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
44 23 21 52% 69:63
14. Dawid Piorun
(KS Przybyszówka Rzeszów)
28 22 6 79% 66:18
15. Tomasz Niemiec
(KS I Głobikowa)
34 21 13 62% 63:39
16. Michał Grys
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
37 21 16 57% 63:48
17. Natalia Chrząszcz
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
40 17 23 43% 51:69
18. Wiktor Królikowski
(UKS II Niedźwiada Dolna)
19 16 3 84% 48:9
19. Jakub Skwierz
(UKS II Niedźwiada Dolna)
28 16 12 57% 48:36
20. Kacper Szurlej
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
35 16 19 46% 48:57
21. Olaf Czaja
(KS Przybyszówka Rzeszów)
20 14 6 70% 42:18
22. Jacek Szwedo
(MKSTS Mielec)
23 14 9 61% 42:27
23. Kamil Guła
(MKSTS Mielec)
30 14 16 47% 42:48
24. Janusz Watracz
(MKSTS Mielec)
25 13 12 52% 39:36
25. Adrian Baran
(KS Przybyszówka Rzeszów)
28 13 15 46% 39:45
26. Marcin Kumięga
(KS II Głobikowa)
31 13 18 42% 39:54
27. Krystian Wych
(MKSTS Mielec)
35 13 22 37% 39:66
28. Kacper Toton
(UKS II Niedźwiada Dolna)
28 10 18 36% 30:54
29. Igor Korczewski
(SSTS Chorzelów)
50 10 40 20% 30:120
30. Damian Motyl
(SSTS Chorzelów)
46 9 37 20% 27:111
31. Leszek Asyngier
(KS I Głobikowa)
19 8 11 42% 24:33
32. Karol Wojdyła
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
22 6 16 27% 18:48
33. Piotr Świstak
(KS II Głobikowa)
32 6 26 19% 18:78
34. Paweł Wstawski
(KS II Głobikowa)
46 6 40 13% 18:120
35. Łukasz Ryniewicz
(SSTS Chorzelów)
47 6 41 13% 18:123
36. Wojciech Wszołek
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
7 5 2 71% 15:6
37. Marcin Karwan
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
8 5 3 63% 15:9
38. Kamil Kwiatkowski
(MKSTS Mielec)
26 5 21 19% 15:63
39. Karol Paśko
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
4 4 0 100% 12:0
40. Klaudia Broda
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
11 4 7 36% 12:21
41. Kamil Ziobroń
(MKSTS Mielec)
17 4 13 24% 12:39
42. Adam Michoń
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
4 3 1 75% 9:3
43. Dominik Wójcik
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
4 3 1 75% 9:3
44. Piotr Mroczkowski
(LKS Brzostowianka IV Brzostek)
6 3 3 50% 9:9
45. Alicja Skóra
(UKS II Niedźwiada Dolna)
7 3 4 43% 9:12
46. Krzysztof Ździebko
(UKS II Niedźwiada Dolna)
8 3 5 38% 9:15
47. Mateusz Pieniążek
(KS II Głobikowa)
32 3 29 9% 9:87
48. Józef Turecki
(MKSTS Mielec)
3 2 1 67% 6:3
49. Anna Strzałka
(UKS II Niedźwiada Dolna)
5 2 3 40% 6:9
50. Kinga Staroń
(UKS II Niedźwiada Dolna)
8 2 6 25% 6:18
51. Krystian Lech
(KS Przybyszówka Rzeszów)
8 2 6 25% 6:18
52. Łukasz Przepaśniak
(KS I Głobikowa)
8 2 6 25% 6:18
53. Lesław Drygaś
(KS II Głobikowa)
16 2 14 13% 6:42
54. Adam Pieniążek
(KS II Głobikowa)
28 2 26 7% 6:78
55. Klaudia Bryk
(SSTS Chorzelów)
1 0 1 0% 0:3
56. Dawid Bojda
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
1 0 1 0% 0:3
57. Jakub Knap
(SSTS Chorzelów)
1 0 1 0% 0:3
58. Amanda Broda
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
2 0 2 0% 0:6
59. Jakub Skóra
(UKS II Niedźwiada Dolna)
2 0 2 0% 0:6
60. Marek Woźny
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
3 0 3 0% 0:9
61. Jakub Pieniążek
(KS II Głobikowa)
4 0 4 0% 0:12
62. Jakub Bąk
(SSTS Chorzelów)
4 0 4 0% 0:12
63. Mirosław Bąk
(SSTS Chorzelów)
7 0 7 0% 0:21
64. Mirosław Zygmunt
(KS II Głobikowa)
19 0 19 0% 0:57