Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 10 19 131:49
2. LKS Szarotka Rogóżno 10 17 105:75
3. KTS Strażak Pruchnik 11 16 126:72
4. LZS II Kąkolówka 11 9 93:105
5. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12 8 91:125
6. LKS Strażak Sośnica 11 7 73:125
7. STS Jordan Wola Mała 11 0 65:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Hubert Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
44 39 5 89% 117:15
2. Adam Sawczak
(TG Sokół Dynów)
40 33 7 83% 99:21
3. Dariusz Karnas
(TG Sokół Dynów)
40 31 9 78% 93:27
4. Bogdan Prajs
(LKS Szarotka Rogóżno)
39 29 10 74% 87:30
5. Wojciech Olejarz
(KTS Strażak Pruchnik)
44 28 16 64% 84:48
6. Michał Świder
(TG Sokół Dynów)
40 26 14 65% 78:42
7. Stanisław Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
40 26 14 65% 78:42
8. Karol Barański
(TG Sokół Dynów)
36 25 11 69% 75:33
9. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
36 25 11 69% 75:33
10. Krzysztof Skiba
(LZS II Kąkolówka)
30 24 6 80% 72:18
11. Marcin Rostecki
(KTS Strażak Pruchnik)
44 24 20 55% 72:60
12. Robert Domka
(LKS Szarotka Rogóżno)
36 22 14 61% 66:42
13. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
42 22 20 52% 66:60
14. Anna Podstawska
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
28 21 7 75% 63:21
15. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
40 21 19 53% 63:57
16. Paweł Stącel
(LKS Szarotka Rogóżno)
39 18 21 46% 54:63
17. Dominika Szozda
(LZS II Kąkolówka)
20 17 3 85% 51:9
18. Gracjan Dziukiewicz
(KTS Strażak Pruchnik)
22 17 5 77% 51:15
19. Piotr Cygan
(LZS II Kąkolówka)
26 17 9 65% 51:27
20. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
41 16 25 39% 48:75
21. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
30 13 17 43% 39:51
22. Damian Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
38 12 26 32% 36:78
23. Paweł Jasiewicz
(LKS Strażak Sośnica)
18 11 7 61% 33:21
24. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
30 10 20 33% 30:60
25. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
32 10 22 31% 30:66
26. Miłosz Wielgos
(LZS II Kąkolówka)
12 9 3 75% 27:9
27. Stanisław Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
22 9 13 41% 27:39
28. Wacław Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
30 9 21 30% 27:63
29. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
38 7 31 18% 21:93
30. Arkadiusz Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
20 6 14 30% 18:42
31. Gabriela Hadała
(LZS II Kąkolówka)
27 5 22 19% 15:66
32. Paweł Pawełek
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
28 5 23 18% 15:69
33. Natalia Hadała
(LZS II Kąkolówka)
24 4 20 17% 12:60
34. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
24 4 20 17% 12:60
35. Kamila Początek
(LZS II Kąkolówka)
25 4 21 16% 12:63
36. Grzegorz Pałys
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
26 3 23 12% 9:69
37. Stanisław Szkoła
(KTS Strażak Pruchnik)
6 1 5 17% 3:15
38. Dariusz Grębowicz
(LKS Strażak Sośnica)
7 1 6 14% 3:18
39. Katarzyna Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
9 1 8 11% 3:24
40. Tomasz Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
11 1 10 9% 3:30
41. Marek Moskwa
(KTS Strażak Pruchnik)
2 0 2 0% 0:6
42. Karol Hubka
(LZS II Kąkolówka)
3 0 3 0% 0:9
43. Henryk Sawczak
(TG Sokół Dynów)
4 0 4 0% 0:12
44. Piotr Sikorski
(KTS Strażak Pruchnik)
5 0 5 0% 0:15
45. Mateusz Januszewski
(LKS Szarotka Rogóżno)
5 0 5 0% 0:15
46. Emilia Skiba
(LZS II Kąkolówka)
9 0 9 0% 0:27