Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 27 194:58
2. LKS Darowice-Koniuszki 14 23 163:89
3. TG Sokół Dynów 14 20 166:86
4. STS Jordan Wola Mała 14 16 128:124
5. LKS Strażak Sośnica 14 12 122:130
6. LKS Szarotka Rogóżno 14 8 100:152
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 4 78:174
8. LKS Jar II Kielnarowa 14 2 57:195

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Łukasz Kielar
(LKS Darowice-Koniuszki)
53 50 3 94% 150:9
2. Wiesław Kluz
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
48 46 2 96% 138:6
3. Andrzej Wilk
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
50 44 6 88% 132:18
4. Dariusz Karnas
(TG Sokół Dynów)
56 43 13 77% 129:39
5. Tadeusz Grys
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
50 37 13 74% 111:39
6. Adam Sawczak
(TG Sokół Dynów)
36 34 2 94% 102:6
7. Karol Barański
(TG Sokół Dynów)
44 33 11 75% 99:33
8. Wojciech Jakubów
(LKS Darowice-Koniuszki)
47 33 14 70% 99:42
9. Mariusz Babiarz
(STS Jordan Wola Mała)
51 33 18 65% 99:54
10. Paweł Głuszyk
(LKS Darowice-Koniuszki)
42 30 12 71% 90:36
11. Ryszard Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
48 29 19 60% 87:57
12. Zbigniew Ptasznik
(LKS Strażak Sośnica)
52 29 23 56% 87:69
13. Wiesław Sura
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
48 25 23 52% 75:69
14. Damian Nowiński
(STS Jordan Wola Mała)
48 25 23 52% 75:69
15. Marek Wala
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
26 24 2 92% 72:6
16. Paweł Stącel
(LKS Szarotka Rogóżno)
52 24 28 46% 72:84
17. Kamil Bazan
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
51 23 28 45% 69:84
18. Robert Domka
(LKS Szarotka Rogóżno)
52 23 29 44% 69:87
19. Michał Świder
(TG Sokół Dynów)
45 22 23 49% 66:69
20. Andrzej Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
44 21 23 48% 63:69
21. Stanisław Marszał
(LKS Szarotka Rogóżno)
52 21 31 40% 63:93
22. Robert Kielar
(LKS Darowice-Koniuszki)
40 19 21 48% 57:63
23. Jakub Warchoł
(LKS Jar II Kielnarowa)
52 18 34 35% 54:102
24. Wacław Ruta
(STS Jordan Wola Mała)
35 17 18 49% 51:54
25. Wiesław Bukała
(LKS Strażak Sośnica)
38 17 21 45% 51:63
26. Wojciech Konkol
(LKS Jar II Kielnarowa)
52 17 35 33% 51:105
27. Andrzej Koba
(LKS Strażak Sośnica)
44 16 28 36% 48:84
28. Marian Oczoś
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
47 16 31 34% 48:93
29. Józef Wąsek
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
28 14 14 50% 42:42
30. Mateusz Januszewski
(LKS Szarotka Rogóżno)
44 13 31 30% 39:93
31. Stanisław Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
22 12 10 55% 36:30
32. Adam Świder
(TG Sokół Dynów)
22 11 11 50% 33:33
33. Jarosław Malarczyk
(LKS Darowice-Koniuszki)
29 10 19 34% 30:57
34. Jakub Paśko
(LKS Jar II Kielnarowa)
11 8 3 73% 24:9
35. Mariusz Kołaczko
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
19 6 13 32% 18:39
36. Patryk Międlar
(STS Jordan Wola Mała)
24 6 18 25% 18:54
37. Dariusz Grębowicz
(LKS Strażak Sośnica)
20 5 15 25% 15:45
38. Paweł Pawełek
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
37 4 33 11% 12:99
39. Grzegorz Pałys
(GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski)
41 4 37 10% 12:111
40. Tomasz Tondera
(LKS Jar II Kielnarowa)
48 4 44 8% 12:132
41. Karol Paśko
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
3 3 0 100% 9:0
42. Tomasz Zaworski
(LKS Strażak Sośnica)
6 3 3 50% 9:9
43. Kacper Warchoł
(LKS Jar II Kielnarowa)
41 3 38 7% 9:114
44. Bronisław Wojnarowicz
(TG Sokół Dynów)
4 2 2 50% 6:6
45. Henryk Sawczak
(TG Sokół Dynów)
17 2 15 12% 6:45
46. Piotr Mazur
(LKS Darowice-Koniuszki)
13 1 12 8% 3:36
47. Jan Pieniążek
(LKS Szarotka Rogóżno)
4 0 4 0% 0:12
48. Bogdan Prajs
(LKS Szarotka Rogóżno)
4 0 4 0% 0:12
49. Konrad Pękala
(LKS Jar II Kielnarowa)
7 0 7 0% 0:21
50. Maksymilian Bronhard
(LKS Jar II Kielnarowa)
13 0 13 0% 0:39