Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus I Kolbuszowa 15 25 193:77
2. ATS BINGO Ropczyce II 15 24 164:106
3. LKS Brzostowianka III Brzostek 15 18 136:134
4. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 15 17 136:134
5. KU AZS Politechnika V Rzeszów 15 15 133:137
6. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 15 14 143:127
7. UKS Kępa III Dębica 15 10 117:153
8. KS Głobikowa 15 5 92:178
9. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8 0 38:106

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Jacek Stadnicki
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
60 53 7 88% 159:21
2. Jakub Świniuch
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
56 42 14 75% 126:42
3. Bogdan Angielski
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
60 41 19 68% 123:57
4. Stanisław Murias
(KU AZS Politechnika VI Rzeszów)
60 40 20 67% 120:60
5. Dariusz Kopacz
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
56 39 17 70% 117:51
6. Wojciech Szymański
(ATS BINGO Ropczyce II)
58 39 19 67% 117:57
7. Walenty Plis
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
51 37 14 73% 111:42
8. Jacek Szwedo
(UKS Kępa III Dębica)
56 37 19 66% 111:57
9. Robert Grabas
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
60 36 24 60% 108:72
10. Witold Drożdż
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
47 35 12 74% 105:36
11. Bartłomiej Malinowski
(KU AZS Politechnika VI Rzeszów)
56 35 21 63% 105:63
12. Ryszard Żabiński
(KU AZS Politechnika VI Rzeszów)
56 34 22 61% 102:66
13. Kamil Tarała
(UKS Kępa III Dębica)
56 34 22 61% 102:66
14. Michał Frączek
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
60 33 27 55% 99:81
15. Robert Stadnicki
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
33 32 1 97% 96:3
16. Filip Wszołek
(ATS BINGO Ropczyce II)
57 32 25 56% 96:75
17. Paweł Szymański
(ATS BINGO Ropczyce II)
41 31 10 76% 93:30
18. Maciej Pieprzak
(ATS BINGO Ropczyce II)
53 30 23 57% 90:69
19. Karol Wośko
(KS Głobikowa)
44 29 15 66% 87:45
20. Zbigniew Mroczka
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
52 29 23 56% 87:69
21. Sebastian Szajstek
(KS Głobikowa)
34 24 10 71% 72:30
22. Dawid Piorun
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
34 24 10 71% 72:30
23. Jakub Pelczarski
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
27 22 5 81% 66:15
24. Michał Lesiak
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
52 19 33 37% 57:99
25. Józef Wąsek
(KU AZS Politechnika VI Rzeszów)
59 19 40 32% 57:120
26. Karol Kukla
(UKS Kępa III Dębica)
59 16 43 27% 48:129
27. Paweł Kobosz
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
18 14 4 78% 42:12
28. Aleksander Serafin
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
26 13 13 50% 39:39
29. Amelia Kukla
(UKS Kępa III Dębica)
52 13 39 25% 39:117
30. Piotr Kardaś
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
46 12 34 26% 36:102
31. Łukasz Paja
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
22 11 11 50% 33:33
32. Krystian Pytko
(ATS BINGO Ropczyce II)
27 10 17 37% 30:51
33. Tadeusz Wojdyła
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
42 10 32 24% 30:96
34. Paweł Kozioł
(KS Głobikowa)
29 9 20 31% 27:60
35. Łucja Kobosz
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
24 8 16 33% 24:48
36. Mateusz Pieniążek
(KS Głobikowa)
27 8 19 30% 24:57
37. Jakub Jucha
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
60 8 52 13% 24:156
38. Marek Wnuk
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
23 7 16 30% 21:48
39. Stanisław Król
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
24 7 17 29% 21:51
40. Mirosław Zygmunt
(KS Głobikowa)
30 6 24 20% 18:72
41. Paweł Wstawski
(KS Głobikowa)
41 6 35 15% 18:105
42. Grzegorz Papiernik
(UKS Kępa III Dębica)
4 4 0 100% 12:0
43. Tomasz Stąpor
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
4 4 0 100% 12:0
44. Marek Puzio
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
8 4 4 50% 12:12
45. Anna Rogala
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
28 4 24 14% 12:72
46. Katarzyna Królikowska
(ATS BINGO Ropczyce II)
4 3 1 75% 9:3
47. Józef Nykiel
(LKS Brzostowianka III Brzostek)
6 3 3 50% 9:9
48. Jacek Prokop
(KU AZS Politechnika VI Rzeszów)
9 3 6 33% 9:18
49. Jacek Chyliński
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
12 3 9 25% 9:27
50. Małgorzata Poręba
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
26 3 23 12% 9:69
51. Gabriela Chmiel
(UKS Kępa III Dębica)
8 2 6 25% 6:18
52. Paweł Czachor
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
19 2 17 11% 6:51
53. Julia Wrotniak
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
28 2 26 7% 6:78
54. Jakub Pieniążek
(KS Głobikowa)
4 1 3 25% 3:9
55. Jan Wąsik
(UKS Spartakus I Kolbuszowa)
5 1 4 20% 3:12
56. Adam Pieniążek
(KS Głobikowa)
9 1 8 11% 3:24
57. Zuzanna Stec
(UKS Kępa III Dębica)
1 0 1 0% 0:3
58. Jan Worek
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
2 0 2 0% 0:6
59. Julia Grabas
(KU AZS Politechnika VII Rzeszów)
4 0 4 0% 0:12
60. Szymon Ciborowski
(UKS Kępa III Dębica)
4 0 4 0% 0:12
61. Karol Paśko
(KU AZS Politechnika V Rzeszów)
4 0 4 0% 0:12
62. Dominik Pieniążek
(KS Głobikowa)
6 0 6 0% 0:18
63. Filip Piecuch
(KS Głobikowa)
8 0 8 0% 0:24
64. Piotr Pieniążek
(KS Głobikowa)
8 0 8 0% 0:24
65. Mariusz Kochanek
(TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów)
9 0 9 0% 0:27