Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Karol Hubka
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
36 34 2 94% 102:6
2. Aleksander Serafin
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
32 28 4 88% 84:12
3. Tadeusz Kardyś
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
28 25 3 89% 75:9
4. Michał Wójcik
(UKS Kępa II Dębica)
28 24 4 86% 72:12
5. Grzegorz Mucha
(KTS Zagorzyce)
30 24 6 80% 72:18
6. Mateusz Dąbrowski
(UKS Kępa II Dębica)
24 23 1 96% 69:3
7. Roman Zawiślak
(KTS Zagorzyce)
31 23 8 74% 69:24
8. Jakub Kopeć
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
32 23 9 72% 69:27
9. Jan Wąsik
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
36 23 13 64% 69:39
10. Aleksander Zawiślak
(KTS Zagorzyce)
23 20 3 87% 60:9
11. Krystian Kipa
(KTS Zagorzyce)
31 20 11 65% 60:33
12. Piotr Nykiel
(UKS Kępa II Dębica)
32 20 12 63% 60:36
13. Piotr Żabiński
(ATS Bingo II Ropczyce)
36 20 16 56% 60:48
14. Bartosz Mika
(UKS Kępa II Dębica)
20 18 2 90% 54:6
15. Tomasz Pragłowski
(UKS Kępa II Dębica)
20 17 3 85% 51:9
16. Mikołaj Gerke
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
36 17 19 47% 51:57
17. Paweł Kozioł
(KS Głobikowa)
32 16 16 50% 48:48
18. Marek Puzio
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
24 15 9 63% 45:27
19. Wojciech Szymański
(ATS Bingo II Ropczyce)
22 14 8 64% 42:24
20. Mateusz Pieniążek
(KS Głobikowa)
32 13 19 41% 39:57
21. Michał Frączek
(ATS Bingo II Ropczyce)
32 13 19 41% 39:57
22. Julia Wiktor
(ATS Bingo II Ropczyce)
32 13 19 41% 39:57
23. Leszek Asyngier
(KS Głobikowa)
36 12 24 33% 36:72
24. Krzysztof Ździebko
(UKS II Niedźwiada Dolna)
31 11 20 35% 33:60
25. Robert Grabas
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
30 10 20 33% 30:60
26. Dominik Skóra
(UKS II Niedźwiada Dolna)
36 9 27 25% 27:81
27. Marek Kret
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
8 8 0 100% 24:0
28. Kamil Tarała
(UKS Kępa II Dębica)
13 8 5 62% 24:15
29. Kinga Staroń
(UKS II Niedźwiada Dolna)
24 8 16 33% 24:48
30. Wiesław Kurowski
(KTS Zagorzyce)
13 7 6 54% 21:18
31. Miłosz Misiuda
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
6 6 0 100% 18:0
32. Arkadiusz Biestek
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
8 6 2 75% 18:6
33. Piotr Kolbusz
(KS Głobikowa)
12 6 6 50% 18:18
34. Kinga Strączek
(UKS Kępa III Dębica)
21 6 15 29% 18:45
35. Jacek Stadnicki
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
4 4 0 100% 12:0
36. Karol Paśko
(KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów)
4 4 0 100% 12:0
37. Wiktor Królikowski
(UKS II Niedźwiada Dolna)
11 4 7 36% 12:21
38. Walenty Plis
(UKS Spartakus II Kolbuszowa)
4 3 1 75% 9:3
39. Anna Gąsiorek
(UKS Kępa III Dębica)
16 3 13 19% 9:39
40. Ryszard Żabiński
(ATS Bingo II Ropczyce)
22 3 19 14% 9:57
41. Gabriela Chmiel
(UKS Kępa III Dębica)
32 3 29 9% 9:87
42. Grzegorz Florek
(UKS Kępa II Dębica)
2 2 0 100% 6:0
43. Mirosław Zygmunt
(KS Głobikowa)
13 2 11 15% 6:33
44. Dominik Pieniążek
(KS Głobikowa)
17 2 15 12% 6:45
45. Karol Kukla
(UKS Kępa III Dębica)
28 2 26 7% 6:78
46. Mateusz Kurek
(UKS Kępa II Dębica)
1 1 0 100% 3:0
47. Jakub Pieniążek
(KS Głobikowa)
4 1 3 25% 3:9
48. Weronika Skóra
(UKS II Niedźwiada Dolna)
17 1 16 6% 3:48
49. Jakub Bilut
(UKS Kępa III Dębica)
19 1 18 5% 3:54
50. Filip Piecuch
(KS Głobikowa)
2 0 2 0% 0:6
51. Piotr Pieniążek
(KS Głobikowa)
2 0 2 0% 0:6
52. Dariusz Szukała
(UKS Kępa II Dębica)
4 0 4 0% 0:12
53. Mikołaj Guziec
(UKS Kępa III Dębica)
4 0 4 0% 0:12
54. Amelia Kukla
(UKS Kępa III Dębica)
8 0 8 0% 0:24
55. Anna Strzałka
(UKS II Niedźwiada Dolna)
8 0 8 0% 0:24
56. Adam Pieniążek
(KS Głobikowa)
10 0 10 0% 0:30
57. Szymon Ciborowski
(UKS Kępa III Dębica)
16 0 16 0% 0:48
58. Karol Bobulski
(UKS II Niedźwiada Dolna)
17 0 17 0% 0:51