Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Maciej Wenc
(UKS Tornado Wrocanka)
18 15 3 83%
2. Konrad Wickowski
(PKS Bartek II Dębowiec)
18 15 3 83%
3. Piotr Zając
(UKS Cebulka Warzyce)
18 15 3 83%
4. Bartosz Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
17 14 3 82%
5. Szczepan Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
17 14 3 82%
6. Wojciech Pelczar
(UKS Tornado Wrocanka)
18 14 4 78%
7. Rafał Szurek
(PKS Bartek II Dębowiec)
16 13 3 81%
8. Tomasz Frydrych
(GMKS Strzelec II Frysztak)
16 13 3 81%
9. Michał Węgrzyn
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
17 13 4 76%
10. Kamil Wiśniowski
(GMKS Strzelec II Frysztak)
12 10 2 83%
11. Mirosław Kozik
(UKS Spin Jasło)
15 10 5 67%
12. Stanisław Mikołajczyk
(PKS Bartek II Dębowiec)
17 10 7 59%
13. Grzegorz Siewierski
(UKS Cebulka Warzyce)
18 10 8 56%
14. Dariusz Hap
(UKS Spin Jasło)
14 9 5 64%
15. Piotr Ryczak
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
11 8 3 73%
16. Kamil Czajka
(UKS Cebulka Warzyce)
13 8 5 62%
17. Kamil Korzeniowski
(UKS Błyskawica Leśniówka)
14 8 6 57%
18. Tomasz Zwarycz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
19 8 11 42%
19. Szymon Czerkiewicz
(PKS Bartek II Dębowiec)
12 7 5 58%
20. Dawid Dudek
(UKS Tornado Wrocanka)
13 7 6 54%
21. Szymon Węgrzyn
(UKS Tornado Wrocanka)
13 7 6 54%
22. Robert Dybaś
(GMKS Strzelec II Frysztak)
16 7 9 44%
23. Piotr Rudziński
(UKS Błyskawica Leśniówka)
17 7 10 41%
24. Wacław Godek
(GMKS Strzelec II Frysztak)
13 6 7 46%
25. Jan Słupski
(UKS Spin Jasło)
15 6 9 40%
26. Konrad Gruszka
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
15 6 9 40%
27. Konrad Skalski
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
17 6 11 35%
28. Tomasz Góra
(GMKS Strzelec II Frysztak)
9 5 4 56%
29. Bartłomiej Wieszczek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
15 5 10 33%
30. Karol Śliwiński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
4 4 0 100%
31. Marcin Śliwiński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
5 4 1 80%
32. Michele Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
12 4 8 33%
33. Stanisław Gerula
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
14 4 10 29%
34. Krzysztof Ślawski
(UKS Spin Jasło)
15 4 11 27%
35. Paweł Nowak
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
16 4 12 25%
36. Marcin Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
17 4 13 24%
37. Bogdan Śliwa
(UKS Spin Jasło)
4 3 1 75%
38. Krzysztof Hendzel
(PKS Bartek II Dębowiec)
5 3 2 60%
39. Paweł Pęcherek
(UKS Tornado Wrocanka)
5 3 2 60%
40. Dawid Korzeniowski
(UKS Błyskawica Leśniówka)
10 3 7 30%
41. Paweł Patla
(LKS Strażak III Bratkówka)
12 3 9 25%
42. Mateusz Patla
(LKS Strażak III Bratkówka)
13 3 10 23%
43. Jerzy Dębiec
(UKS Cebulka Warzyce)
13 3 10 23%
44. Jakub Szkaradek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
14 3 11 21%
45. Mateusz Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
16 3 13 19%
46. Norbert Gomułka
(PKS Bartek II Dębowiec)
2 2 0 100%
47. Jakub Twaróg
(UKS Cebulka Warzyce)
2 2 0 100%
48. Mateusz Czekaj
(UKS Tornado Wrocanka)
5 2 3 40%
49. Kamil Fornal
(UKS Spin Jasło)
7 2 5 29%
50. Piotr Hap
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
16 2 14 13%
51. Robert Niemiec
(PKS Bartek II Dębowiec)
1 1 0 100%
52. Zbigniew Wajda
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
1 1 0 100%
53. Kamil Drobek
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
1 1 0 100%
54. Dariusz Gościński
(UKS Olimp III Łęki Dukielskie)
1 1 0 100%
55. Paweł Zając
(PKS Bartek II Dębowiec)
1 1 0 100%
56. Paweł Furmankiewicz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
1 1 0 100%
57. Magdalena Godek
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
2 1 1 50%
58. Tomasz Bieryło
(LKS Strażak III Bratkówka)
2 1 1 50%
59. Grzegorz Łopuszański
(UKS Cebulka Warzyce)
2 1 1 50%
60. Jakub Godek
(GMKS Strzelec II Frysztak)
2 1 1 50%
61. Damian Wywiórski
(LKS Strażak III Bratkówka)
3 1 2 33%
62. Henryk Furmankiewicz
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
3 1 2 33%
63. Jan Englot
(LKS Strażak III Bratkówka)
4 1 3 25%
64. Izabela Tomaszewska
(UKS Cebulka Warzyce)
4 1 3 25%
65. Daniel Wiśniowski
(TKS Pro-Familia II Wojaszówka)
9 1 8 11%
66. Witold Widziszewski
(LUKS Strażak III Niżna Łąka)
1 0 1 0%
67. Michał Owsianka
(UKS Spin Jasło)
2 0 2 0%
68. Mariusz Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
2 0 2 0%
69. Natalia Krychta
(UKS Cebulka Warzyce)
2 0 2 0%
70. Paweł Krzywda
(UKS Błyskawica Leśniówka)
8 0 8 0%
71. Piotr Guzek
(LKS Strażak III Bratkówka)
10 0 10 0%